KJ Apa został ojcem! Clara Berry urodziła i pokazała urocze zdjęcie

2021-09-27 20:30 es
KJ Apa
Autor: Rex Features/East News

KJ Apa i Clara Berry mocno wszystkich zaskoczyli, gdy ogłosili, że spodziewają się dziecka. Od tamtej pory raczej nie dzielili się z internautami szczegółami ciąży. Jednak tak dobrej nowiny nie mogli przemilczeć... KJ Apa i Clara Berry zostali rodzicami! Celebrytka opublikowała urocze zdjęcie.

Fani Riverdale ze zniecierpliwieniem wypatrują nowych odcinków. Sezon 6 ma zadebiutować na Netflixie 16 listopada. Do tej pory pozostaje nam jedynie śledzić życie prywatne aktorów. A dzieje się sporo!

Na planie Riverdale mamy kolejnego rodzica... Niedawno urodziła Vanessa Morgan. A teraz tatusiem został KJ Apa!

ESKA XD #032 - PRZYSIĘGA, KOBIECE SAMOCHODY, LEWANDOWSKI, DRAKE

KJ Apa został ojcem

W maju KJ Apa i jego dziewczyna Clara Berry, poinformowali, że spodziewają się dziecka. Dla wielu fanów było to spore zaskoczenie.

Od tamtej pory para raczej unikała przekazywania mediom szczegółów z życia prywatnego. Aż dotąd!

Clara Berry urodziła, a więc KJ Apa został ojcem. Takiej wiadomości nie mogli przemilczeć! Na Instagram trafiło nie tylko pierwsze zdjęcie dziecka, ale też informacja i jego płci oraz imieniu.

Sasha Vai Keneti Apa, urodzony 23 września. Jest doskonałą doskonałością. Mam szczęście, że teraz mam dwóch mężczyzn mojego życia, którzy napełniają moje serce tą kosmiczną, gigantyczną miłością. ❤️🔥

Napisała Clara Berry.

Hotplota.pl wita na świecie!

NAJNOWSZE