Lili Reinhart wróciła do domu. Wreszcie koniec zdjęć do Riverdale! Kiedy sezon 6?

2021-05-31 14:28 mm
Lili Reinhart wróciła z planu Riverdale 5 i Riverdale 6
Autor: Coleman-Rayner/Coleman Rayner/East News

Obsada Riverdale nie miała łatwego roku. Lili Reinhart, Cole Sprouse i reszta ekipy popularnej produkcji przez pandemię koronawirusa na długie miesiące zamieszkała w kanadyjskim Vancouver. Zdjęcia z niewielkimi przerwami trwały od jesieni 2020 aż do teraz!

Pandemia COVID-19 mocno pokrzyżowała plany producentów Riverdale. Ostatnie odcinki sezonu 4 i cały sezon 5 powstawały w wielkich bólach i przy ostrych restrykcjach. W praktyce obsada Riverdale przebywała przez wiele miesięcy z dala od rodzin i własnych domów, bo z powodu przepisów epidemicznych władze Kanady nie zgadzały się na swobodne podróżowanie aktorów między Vancouver a Stanami Zjednoczonymi.

Choć widzowie Riverdale sezon 5 mogli oglądać już od końcówki stycznia, praca na planie serialu wciąż trwała. Kolejną część przygód bohaterów tej popularnej produkcji zobaczymy w sierpniu 2021 roku, a praca nad nimi dopiero niedawno się zakończyła.

Do sieci trafiły właśnie zdjęcia Lili Reinhart (serialowa Betty Cooper) zrobione na lotnisku z Kalifornii. Gwiazda Riverdale dopiero w ten weekend wróciła do domu!

Lili Reinhart wreszcie w domu

24-letnia gwiazda Riverdale została uwieczniona tuż po przylocie na lotnisko w Los Angeles. Obłożona ciężkimi walizkami Lili Reinhart oczywiście podróżowała razem ze swoim ukochanym psem Milo, który był z nią przez cały okres pracy na planie sezonu 5 Riverdale. Fotki aktorki znajdziecie poniżej.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 28.05.2021

Kiedy Riverdale 6?

Na koniec świetna wiadomość dla fanów Riverdale. Sezon 6 już wkrótce! Stacja CW poinformowała, że serial powróci w jesiennej ramówce. Nowe odcinki widzowie oglądać będą we wtorkowe wieczory.

NAJNOWSZE