Tak Kinga Sawczuk tańczy na sesji zdjęciowej! Jak jej pójdzie w Tańcu z gwiazdami 2021?

2021-07-30 11:01 kp
Kinga Sawczuk
Autor: VIPHOTO/East News

Podczas jesiennej edycji Tańca z gwiazdami 2021 zobaczymy wyjątkowo sporą reprezentację gwiazd internetu. Należy do nich również Kinga Sawczuk, która może pochwalić się milionami wyświetleń jej vloga na Youtube. Teraz zaprezentuje się fanom telewizji. Kinga ostatnio chwali się w sieci talentem wokalnym, ale czy da sobie radę również na parkiecie?

Taniec z gwiazdami 2021 zbliża się wielkimi krokami. Uczestnicy show mają już za sobą sesję zdjęciową i pierwszy raz w tanecznych strojach. Ostatnim krokiem przed startem programu będzie poznanie ich tanecznych partnerów. Ci pozostają na razie dla gwiazd tajemnicą, jednak zapewne każda z nich ma swój typ i wymarzonego partnera.

Podekscytowani uczestnicy Tańca z gwiazdami 2021 chętnie chwalą się w sieci swoimi przygotowaniami do programu. Na Instagramie mogliśmy już zobaczyć chociażby Sylwię Bombę podczas sesji zdjęciowej czy Oliwię Bieniuk w charakteryzatorni. Teraz po raz pierwszy w stroju do tańców latynoamerykańskich pokazała się Kinga Sawczuk.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY

Kinga Sawczuk w Tańcu z gwiazdami 2021

Kinga Sawczuk to druga po Oliwii Bieniuk najmłodsza uczestniczka Tańca z gwiazdami 2021. Influencerka ma dwadzieścia lat, jednak na swoim koncie już mnóstwo sukcesów w sieci. Profil Kingi Sawczuk - która działała wcześniej jako Kompleksiara - na Instagramie śledzi ponad milion obserwujących, a jej konto na Youtube ma prawie 500 tysięcy subskrybentów.

Czy teraz będą wspierać ją w walce o Kryształowa Kulę? Z całą pewnością siła internautów jest ogromna, co udowodnili już w 2019 roku fani Gimpera, który - mimo braków tanecznych - pewnie przechodził z odcinka na odcinek i dotarł aż do finału.

Teraz Kinga Sawczuk po raz pierwszy pokazała się w tanecznym stroju i widać, że dobry humor jej nie opuszcza. Będziecie trzymać za nią kciuki?

NAJNOWSZE