Kinga Rusin u Beyonce, poród i wielki powrót. Co ostatnio działo się w show-biznesie? QUIZ

2020-02-16 14:00 es
Kinga Rusin
Autor: Instagram.com/kingarusin

Niekwestionowaną gwiazdą ostatniego tygodnia jest Kinga Rusin. Jej relacja z prywatnej imprezy u Beyonce rozgrzała media z całego świata. To jednak nie znaczy, że poza tym nie działo się nic ciekawego... Jesteście na bieżąco?

W naszym rodzinnym show-biznesie dawno nie było tak gorąco. Temperaturę podniosła Kinga Rusin. Dziennikarka od wielu lat jeździ do USA, by relacjonować Oskary. Jednak tegoroczna relacja znacznie różniła się poprzednich... Została zauważona nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Dlaczego? Kinga Rusin zrelacjonowała ze szczegółami prywatną imprezę u Beyonce i Jaya-Z. Kinga Rusin opisała bardzo szczegółowo spotkanie z Adele i wieloma innymi gwiazdami. Podczas gdy większość osób ostro ją za to krytykuje, ktoś wyciągnął pomocną dłoń...

Kinga Rusin u Beyonce to temat ważny, ale nie jedyny. W rodzinie znanego wokalisty urodziło się dziecko. Komu należy słać gratulacje?

Życie miłosne gwiazd to coś, co zawsze interesuje ich fanów. Ci na pewno nie spodziewali się takiego powrotu. Po tylu rozstaniach ta para wciąż daje sobie szansę! O kim mowa?

Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdziecie w naszym quizie!

NAJNOWSZE