Kinga Rusin szuka domu w Kostaryce! Czym to miejsce ją skusiło?

2022-01-25 17:20 es
Kinga Rusin
Autor: WBF

Od kilku tygodni Kinga Rusin przebywa w Kostaryce. Gwiazda pokochała tamtejsze gorące źródła, wegańskie knajpki i piękne plaże! Na tyle zdobyły jej serce, że gwiazda zmienia plany. Krótki pobyt ma się znacznie wydłużyć. Kinga Rusin szuka domu w Kostaryce!

Kinga Rusin przez lata była związana z telewizją. Prowadziła liczne programy takie jak You can dance czy Dzień dobry TVN. Przybliżała także ludziom świat zagranicznych gwiazd, co roku relacjonując galę rozdania Oscarów.

Od pewnego czasu jednak jej życie wygląda zupełnie inaczej. Kinga Rusin pożegnała się z mediami i prowadzi swoje interesy z...pięknych plaż. Gwiazda bardzo dużo podróżuje.

Od kilku tygodni Kinga Rusin stacjonuje w Kostaryce. Wygląda na to, że jeszcze chwilę tam pobędzie...

WOŚP - ESKA licytacja G20

Kinga Rusin szuka domu w Kostaryce

Gwiazda ogłosiła spontaniczną decyzję na Insatagramie. Obserwatorzy celebrytki dowiedzieli się dziś, że Kinga Rusin przedłuża swój pobyt w Kostaryce.

Tego nie było w planach! Mieliśmy po prostu ruszyć dalej. Tak nam się tu jednak spodobało, że wczoraj, przez kilka godzin, szukaliśmy domu na dłuższy wynajem. Dlaczego nie! Takiego klimatu, energii, warunków do surfingu i jazdy konnej, świetnych vegańskich knajp, klimatycznych kafejek z genialną kawą i cudownych dzikich plaż nigdzie indziej, w jednym miejscu, nie spotkałam💚!

Napisała.

Kinga Rusin dodała, że to miejsce "idealne dla pracujących nomadów". Poczyniła już nawet pierwsze kroki w kierunku przedłużenia pobytu.

Czy kostarykańska Santa Teresa stanie się dla nas „domem” na dłużej? Zobaczymy😉. Dwa miejsca wpadły nam w oko😊. Wymieniliśmy się numerami telefonów z właścicielami, ale na razie kontynuujemy podróż na południe.

Zdradziła Kinga Rusin.

Ile wzrostu mają polskie gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Ile wzrostu ma Wiktoria Gąsiewska?
NAJNOWSZE