Tak Kinga Rusin praktykuje jogę. Trudno o lepsze warunki!

2021-12-04 18:54 es
Kinga Rusin
Autor: WBF

Kinga Rusin sporo czasu spędza poza Polską. Patrząc na temperatury za oknem - trudno jej się dziwić. Gwiazda postanowiła pokazać fanom rajskie warunki, w których praktykuje jogę. Można pozazdrościć!

Kinga Rusin zrobiła karierę w show-biznesie dzięki udziałowi w niezliczonych programach. Prezenterka cieszy się dużą popularnością. Choć od pewnego czasu jej działalność nie skupia się już wyłącznie wokół sektora rozrywkowego.

Prezenterka walczy o prawa zwierząt, angażuje się w ekologię i broni praw kobiet. Często na Instagramie krytykuje polityków i wzywa obserwatorów do działania.

Tym razem jednak wyjątkowo Kinga Rusin pokazała, jak się relaksuje.

ESKA XD #037 - GENZIE, WIEDŹMIN, ELIF, STOCH

Kinga Rusin praktykuje jogę na plaży

Gwiazda opuściła Polskę na rzecz cieplejszych kierunków. Patrząc na cudowne widoki, trudno jej się dziwić. Kinga Rusin pokazała fanom na Instagramie, jak praktykuje jogę na plaży. Błękitna woda, delikatnie tylko zachmurzone niebo i widocznie wyższa temperatura. Zazdrościmy!

Zresztą nie tylko warunków do praktyki... Kinga Rusin ćwiczyła w kostiumie, który uwydatnił jej boską figurę. Nic dziwnego, że posypały się komplementy!

- No i pozamiatała...i słońca dodała ...

- Przepięknie Pani wygląda !🌸🌸🌸

- Oglądanie Cię to jest czysta przyjemność dla duszy.

- Cudnaś ❤️

Czytamy pod zdjęciami.

NAJNOWSZE