Kim Kardashian zerwała wiele przyjaźni! Wszystko dla kariery prawniczej. Nie będzie żałować?

2020-04-06 12:18 AM
Kim Kardashian
Autor: Invision/Invision/East News

Kariera prawnicza stała się dla Kim Kardashian drugim życiem. Celebrytka tak bardzo się zaangażowała w pomoc więźniom i rozwijanie swojej pasji, że kompletnie zapomniała o życiu towarzyskim i o starych przyjaźniach!

Życie Kim Kardashian jak podają zagraniczne media obecnie toczy się pomiędzy rodziną a studiami prawniczymi. Jak sama celebrytka przyznała, musiała z czegoś zrezygnować. Niestety wybór padł na życie towarzyskie i przyjaźnie. Pytanie tylko, czy Kim nie będzie w przyszłości żałowała swojej decyzji. Wiele osób wróży Kim Kardashian wielką karierę prawniczą. Już teraz udało jej się wyciągnąć sporą liczbę więźniów. To znaczy pomogli jej w tym inni prawnicy, ale ona oczywiście dołożyła do tego swoje „3 grosze”. Tak czy inaczej praca w tej branży tak bardzo jej się spodobała, że postanowiła podnieść swoje kwalifikacje i udać się na studia prawnicze. Kolorowo nie jest, bo Kim spędza nad książkami sporo czasu ucząc się do egzaminów.

„Oczywiście moje dzieci i mój mąż są moim życie, więc musiałam po prostu zostawić niektóre rzeczy, które robiłam i przyjaciół. Mam najlepszych przyjaciół, których znam od zawsze i wiem, że to zrozumieją. Nie chodzę już na te wszystkie wydarzenia towarzyskie. Muszę się skupić na innych rzeczach. Poranki spędzam z dziećmi a potem one chodzą do szkoły”. – wyjaśniała Kim.

KIM KARDASHIAN ZMIENIŁA NUMER TELEFONU?

Kim naprawdę mocno przykłada się do swoich obowiązków. Zagraniczne źródła informują o tym, że celebrytka postanowiła nawet zmienić numer telefonu aby nie kusiło ją by zadzwonić do znajomych…

Wygląda na to, że Kim Kardashian przechodzi wielką metamorfozę, ale spokojnie fani celebrytki nie mają się czego obawiać. Kim sama przyznała, że zmienia tylko swoje nawyki a nie wizerunek. Wciąż więc na jej Instagramie będą pojawiać się jej seksowne zdjęcia! 😉

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]
NAJNOWSZE