Kim Kardashian USUNĘŁA fotkę w bikini! Hejt ją przerósł?

2022-01-27 11:10 AM

Kim Kardashian uwielbia pokazywać się światu w bikini. Jej krągłe kształty stały się znakiem rozpoznawczy i miliony kobiet na całym świecie dąży do posiadania takiej sylwetki, jaką ma celebrytka. Niestety nawet taki show-biznesowy weteran jak Kim ma czasem dość hejtu i po prostu nie wytrzymuje. Czy krytyka była powodem usunięcia jednej z fotek?

Bycie gwiazdą to nie bułka z masłem. Ciągła walka z natrętnymi paparazzi i hejt ze strony internautów potrafi wykończyć nawet najtwardszego zawodnika.

Kim Kardashian, która przy okazji niedawno opublikowanych na Instagram fotek, musiała zmierzyć się z hejtem, najwyraźniej nie wytrzymała.

Kim Kardashian oskarżona o przerabianie zdjęć

Zarzuty o używanie Photoshopa to w rodzinie Kardashian/Jenner niemal codzienność. Najczęściej obrywa Khloe Kardashian, ale również Kim często musi odpierać ataki.

Wczoraj czyli 26 stycznia, Kim opublikowała serię fotek na Instagramie. Widzimy tam celebrytkę pozującą w koszulce oraz samych majtkach.

Czujne oko fanów zauważyło, że na jednym ze zdjęć noga Kardashianki jest dość mocno zniekształcona. Dla internautów była jasność: Kim grzebała przy zdjęciach w programie Photoshop!

Kardashiankę dosłownie zalała lawina hejtu i chyba tak bardzo się tym przejęła, że postanowiła na nowo opublikować post, ale już bez feralnego zdjęcia.

Przy okazji usunęły się też negatywne komentarze.

Sprytne… ;)

WOŚP - ESKA licytacja G20
NAJNOWSZE