Kim kardashian zastanawia się nad rozwodem. Jednocześnie chce pomóc choremu Kanye Westowi

2020-09-23 16:03 es
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Małżeństwo Kim Kardashian przechodzi trudne chwile. Chory Kanye West upublicznia ich prywatne sprawy i oskarża teściową. I chociaż później publicznie przeprosił, to jego relacje z żoną wciąż są napięte. Mówi się, że Kim Kardashian coraz poważniej myśli o rozwodzie.

Czarne chmury zebrały się nad małżeństwem Kim Kardashian. Choroba Kanye Westa mocno daje się celebrytce we znaki. Kryzys zaczął się kilka tygodni temu, gdy raper be zgody żony opowiedział o planowanej przez nią aborcji. Cudem odwiódł ją od tego pomysłu, czego efektem jest dziś North West.

To dopiero początek kłopotów. Cierpiący na chorobę dwubiegunową Kanye West chętnie korzysta z twittera. Tam oskarżał mamę Kim Kardashian oraz wszczął wojnę z wytwórnią. Wygląda na to, że Kim Kardashian nie ma już sił na koleje skandale.

Hotplota.pl: Supermodelka w ciąży spożywczej i nowy dom Bieberów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kim Kardashian poważnie rozważa rozwód

Bycie w związku z kimś, kto mierzy się z chorobami psychicznymi to trudna sprawa. Zwłaszcza jeśli oboje jesteście osobami publicznymi. Nic dziwnego, że Kim Kardashian powoli traci siły.

Kim rozważa opcje, jeśli chodzi o jej przyszłość z Kanye. Jest zestresowana między studiowaniem prawa, opieką nad dziećmi i pomaganiem Kanye. Zaplanowała kilka opcji rozwodu.

Zdradza źródło US Weekly.

Kim Kardashian i Kanye West są małżeństwem od 2014 roku. Wychowują razem czwórkę dzieci.

NAJNOWSZE