Kim Kardashian cierpi na bezsenność! Problemy z Kanye Westem odbijają się na zdrowiu

2020-09-22 11:41 kp
Kim Kardashian
Autor: PALACE LEE / SplashNews.com/East News

Ostatnie miesiące mocno dają się we znaki Kim Kardashian. Zamiast cieszyć się kwitnącym małżeństwem, celebrytka zastanawia się, czy w ogóle warto walczyć o jej relację z Kanye Westem - raper od dawna całkowicie pochłonięty jest swoimi planami na prezydenturę, które zeszły się w czasie z kolejnymi atakami manii wywołanymi jego chorobą dwubiegunową. Kim żyje w ciągłym stresie.

Małżeństwo Kim Kardashian i Kanye Westa wisi na włosku. Mimo wspólnych wakacji sprzed kilku tygodni parze nie udało się dojść do porozumienia i według najnowszych doniesień celebrytka jest już bliska podjęcia decyzji o rozwodzie. Sprawa nie jest oczywiście prosta, bo nie chodzi tu wyłącznie o wzajemną niechęć małżonków - z powodu choroby dwubiegunowej Kanye Westa Kim Kardashian ma ogromne rozterki i wciąż nie wie, w jakim kierunku pokierować swoim życiem i związkiem.

Przypomnijmy, że Kim Kardashian i Kanye West przeżywają kryzys w związku od kilku miesięcy. Po tym, jak raper ogłosił, że planuje wystartować w jesiennych wyborach prezydenckich, zaczął wygłaszać coraz bardziej kontrowersyjne opinie np. na temat szczepionek i publicznie oskarżył żonę o plany usunięcia jej pierwszej ciąży. Jednocześnie West zaczął cierpieć z powodu kolejnych ataków manii wywołanej jego chorobą dwubiegunową. Od tamtego momentu media regularnie donoszą, że raper odstawia leki, co wywołuje kolejne ataki.

>> Kanye West OSIKAŁ statuetkę Grammy! Nagrał swój "protest" i wrzucił film do sieci!

Kim Kardashian nie może spać

Nic więc dziwnego, że Kim Kardashian żyje w ciągłym stresie. Celebrytka ma przed sobą trudną decyzję o tym, czy chce dalej żyć u boku Kanye Westa i nie chodzi tu oczywiście wyłącznie o jej uczucia... przez lata życia w showbiznesie Kim i Kanye stali się parą-marką, razem zarabiając olbrzymie pieniądze i wzbudzając zainteresowanie fanów i sponsorów. Czy Kim poradziłaby sobie w biznesie sama? Jak wychowa samotnie czwórkę dzieci? Rozterek jest znacznie więcej.

Czas na rozmyślanie przychodzi oczywiście w nocy. Ostatnio na Insta Story Kim Kardashian zdradziła, że cierpi na bezsenność i ostatniej nocy obudziła się o czwartej nad ranem.

Iść na trening czy próbować zasnąć?

- pytała w sieci swoich fanów.

Jak myślicie, jak zakończy się kryzys w jej małżeństwie?

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE