Kim Kardashian zarobiła kolejne miliony $ w ciągu KILKU MINUT! Wszystko dzięki SKIMS!

2019-09-11 17:52 nk
Kim Kardashian
Autor: Sipa USA/Sipa USA/East News

Siostry Kardashian i Jenner to rekiny wielkiego biznesu! Tym razem udowodniła to Kim Kardashian, która właśnie wypuściła na rynek własną kolekcję bielizny korygującej. Jej linia SKIMS pobiła absolutny rekord sprzedaży i zarobiła potężną fortunę w zaledwie kilkaset sekund od premiery! Sprawdźcie, jak się robi interesy w rodzinie Kardashianów!

Nie jest tajemnicą, że rodzina Kardashian i Jenner to Midasowie show biznesu - czego by nie dotknęli, zamienia się w złoto! Siostry udowodniły to już niejednokrotnie - choćby Kylie Jenner, która dzięki swojemu imperium kosmetycznemu stała się najmłodszą miliarderką świata. Teraz swoją fortunę w ciągu zaledwie kilku minut powiększyła Kim Kardashian!

Kim Kardashian zarobiła miliony na gaciach wyszczuplających!

Kim Kardashian wypuściła na rynek własną kolekcję bielizny wyszczuplającej i modelującej sylwetkę, SKIMZ. Marka zrobiła furorę!

Produkty Kim wyprzedały się niemal co do sztuki tuż po wtorkowej premierze. W ciągu kilku pierwszych minut Kardashian sprzedała bieliznę o wartości ponad 2 milionów dolarów! To absolutny rekord, jeśli chodzi o rynek bielizny modelującej. Dla porównania: słynna marka Spanx zarobiła 4 miliony dolarów w ciągu pierwszego ROKU funkcjonowania na rynku. SKIMS połowę tego wyniku finansowego zrobiła w kilka MINUT! Strach się bać, co będzie dalej.

Powiedzmy sobie jednak szczerze - Kimmy jest najlepszą reklamą własnych produktów, a w kampanię włączyła niemal całą swoją rodziną, więc sukces marki był właściwie pewniakiem! Ale że aż takim?!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Just Kidding!!!! LOL #SKIMS Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)
NAJNOWSZE