Kim Kardashian zagra w popularnej bajce dla dzieci! „W końcu jestem fajną mamą”

2020-10-16 15:00 AM
Kim Kardashian i North West
Autor: SplashNews.com/East News

Kim Kardashian to celebrytka wielu talentów. Nie tylko potrafi naturalnie występować przed kamerą, świetnie pozuje do różnych sesji zdjęciowych, prowadzi własną firmę oraz pomaga więźniom. Teraz Kim prawdopodobnie odkryje jeszcze jeden talent. Zagra w popularnej bajce dla dzieci! Jakiej? Przeczytajcie na Hotplota.pl.

Na Kim Kardashian czekają kolejne wyzwania. Tym razem celebrytka na chwilę porzuci swój kosmetyczny biznes i sesje zdjęciowe a zajmie się prawdopodobnie dubbingowaniem bajki dla dzieci. Prawdopodobnie, bo jeszcze nie podano oficjalnie jaką rolę Kim będzie odgrywać w popularnej bajce. Jedno jest pewne, Kim Kardashian w końcu oficjalnie stała się „fajną mamą”.

Tak przynajmniej twierdzą jej dzieci, którym jak sama celebrytka przyznała w końcu zaimponowała!

W JAKIEJ BAJCE DOSTAŁA ANGAŻ KIM KARDASHIAN?

Kim Kardashian właśnie poinformowała, że dołoży swoją cegiełkę do zekranizowania bardzo popularnej bajki. Nie wiadomo dokładnie o jaką rolę chodzi i czy faktycznie o rolę czy może o jakiś produkt sygnowany  jej nazwiskiem. Tak czy inaczej celebrytka będzie miała swój udział w tworzeniu filmu Paw Patrol (Psi Patrol). To ostatnimi czasy bardzo popularna bajka nie tylko w Stanach Zjednoczonych ale również w Polsce. Tym samym Kim dołączyła do znanych osób, które również dostały angaż w filmie, są to m.in. Jimmy Kimmel oraz Tyler Perry.

Teraz jestem oficjalnie fajną mamą dla moich dzieci!

– cieszyła się Kim.

ESKA XD #006

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Pozostaje teraz poczekać na więcej informacji. Jedno jest pewne, celebrytka mocno zyskała w oczach swoich pociech. W końcu Psi Patrol to nie byle co! 😉

Psi Patrol to bajka, która opowiada o chłopcu imieniem Ryder. Dowodzi on załogą psów, które zawsze chętnie pomogą mieszkańcom Zatoki Przygód. Bajka jest już tak popularna, że w sklepach dziecięcych a nawet marketach nie trudno o produkty z bohaterami bajki.

Film, który premierę zaplanowano na sierpień 2021 roku, opierał się będzie właśnie na przygodach czworonożnych przyjaciół Rydera.

Jesteście ciekawi jak Kim Kardashian poradzi sobie w nowej roli?

NAJNOWSZE