Kim Kardashian wspomina początki KUWTK. Pokazała zdjęcie z siostrami w bikini z 2006 roku!

2020-09-18 9:46 mm
Kim Kardashian
Autor: PALACE LEE / SplashNews.com/East News

Czy ktoś z Was pamięta początki rodzinnego reality show Kardashianów? Jeśli nie, Kim Kardashian spieszy z pomocą. Żona Kanye Westa postanowiła powspominać na Instagramie początki programu Keeping Up With The Kardashians. Kim wrzuciła do sieci zdjęcie, na którym wraz ze swoimi siostrami pozuje w samym bikini. To fotka z 2006 roku!

Zapowiedź końca programu "Z kamerą u Kardashianów" mocno poruszyła fanów celebryckiej rodzinki. Informacja o tym, że najbliższy sezon KUWTK będzie jednocześnie ostatnim, zwiększyła zainteresowanie rodziną. I pewnie między innymi o to chodziło Kris Jenner, która podjęła decyzję o końcu rodzinnego reality show. 

Plotki głoszą, że matka słynnych sióstr zdecydowała się zakończyć Keeping Up With The Kardashians przez Kim i Kylie, które zaczęły głośno mówić o ewentualnym odejściu z programu. Tymczasem Kim Kardashian zachowuje się trochę tak, jakby to właśnie ona najbardziej żałowała, że show dobiega końca.

Żonie Kanye Westa zebrało się na wspomnienia. Kim Kardashian właśnie opublikowała na Instagramie zdjęcie z czasu początków programu "Z kamerą u Kardashianów".

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kim Kardashian wspomina rok 2006

Program Keeping Up With The Kardashians powstaje od 14 lat, czyli jest niemal tak stary, jak YouTube! Początki show "Z kamerą u Kardashianów" sięgają 2007 roku. Oczywiście wówczas nie było jeszcze Instagrama, a siostry Kardashian/Jenner dopiero zaczynały przebijać się na pierwsze strony amerykańskiej prasy plotkarskiej.

Właśnie z tamtego okresu pochodzi zdjęcie sióstr Kardashian, jakie Kim zamieściła właśnie na swoim Instagramie. Widzimy na nim ją samą oraz Khloe i Kourtney - wszystkie w samym bikini.

Trifecta 2006

- napisała przy zdjęciu trio Kim Kardashian.

Zobaczcie, jak wyglądały słynne siostry, kiedy w głowie Kris Jenner rodził się pomysł nakręcenia rodzinnego reality show!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Trifecta 2006 Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Mocno się zmieniły Kardashianki od tamtego czasu?

NAJNOWSZE