Kim Kardashian w przedziwnej stylizacji. Inspirowała się… Kanye Westem?

2021-09-13 15:46 AM
Kim Kardashian
Autor: E! Entertainment/Ferrari Press/East News

Kardashianki uwielbiają być w centrum zainteresowania. Doskonale też wiedzą co zrobić, by się tam znaleźć. Nie tylko szokują zachowaniem, ale także wyglądem. Kim Kardashian wskoczyła w mega dziwny strój. Chyba wiemy skąd czerpała inspirację…

Kim Kardashian od lat nieprzerwanie jest tematem numer jeden dla zagranicznych tabloidów. Kim to urodzona celebrytka. Nie tylko chętnie dzieli się swoim życiem, także tym prywatnym, ale także wie co zrobić by skupić na sobie uwagę całego świata.

Kim Kardashian pojawiła się na ulicach Nowego Jorku ubrana od stóp do głów w skórzany kostium. Zamaskowana była nawet jej twarz. Patrząc na nią aż chcemy powiedzieć, że wiemy skąd czerpała stylizacje…

Kim Kardashian czerpała inspirację od Kanye'ego Westa?

Czy Wam też kojarzy się ona z ostatnimi stylizacjami Kanye’ego Westa? Raper równie chętnie ostatnio narzuca na głowę różne rzeczy.

Ubiór Kim to projekt marki Balenciaga, wyglądem przypominający kombinezon. Największą sensację zrobiła jednak skórzana, czarna maska z metalowymi dodatkami, która całkowicie zasłaniała twarz celebrytki.

Wy też widzicie tutaj wielką inspirację Kanye Westem?

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!
NAJNOWSZE