Khloe Kardashian też złożyła Kim życzenia. PO TYM wpisie otrzyma miano siostry roku?

2021-10-22 14:35 AM
Kim Kardashian
Autor: E! Entertainment Network/Ferrari Press/East News

Wczoraj był wielki dzień w rodzinie Kardashian/Jenner. Jedna z najsłynniejszych sióstr czyli Kim Kardashian obchodziła 41 urodziny. Z tej okazji posypały się życzenia urodzinowe nie tylko od fanów, ale także od najbliższych.

Kim Kardashian 21 października skończyła 41 lat, z tej okazji w social mediach ruszyła prawdziwa lawina z życzeniami urodzinowymi. Nie tylko fani z całego świata składali celebrytce życzenia, ale także najbliżsi.

Głośno w mediach było o tych, które złożyła Kris Jenner. To ona przez wiele lat najbardziej skupiała się na karierze córki. Później rolę Kim przejęła Kylie, która korzystała z pomocy mamy przy budowaniu kosmetycznego imperium. Teraz znów Kim jest na świeczniku. Zresztą słowa Kris mówią same za siebie.

Nie tylko głowa rodziny Kris/Jenner złożyła córce piękne życzenia, również słowa Khloe Kardashian zrobił furorę w sieci. Po takim wpisie czekamy tylko aż Kim nazwie ją najlepszą siostrą.

W mega obszernym wpisie Khloe nie tylko wyraziła dumę z faktu, że może być siostrą Kim, ale także wyznała, że siostra jest dla niej wzorem do naśladowania. Uważa, że żona Kanye Westa radzi sobie nie tylko świetnie w życiu zawodowym, ale także prywatnie, jako mama czwórki dzieci.

Jestem pod wielkim wrażeniem ciebie jako kobiety, matki, rodzeństwa, przyjaciółki, którą jesteś dla nas wszystkich. Sposób, w jaki sobie ze wszystkim radzisz, przyjaciele, rodzina, biznes, szkoła prawnicza…

Rzucisz wszystko dla tych, których kochasz. Twoje serce jest zrobione z magii, a twój duch jest czysty i łagodny. Wiem na pewno, że bez względu na to, co się z nami stanie, zawsze będzie w porządku, bo mamy siebie nawzajem. Mam nadzieję, że masz najszczęśliwsze urodziny! Modlę się, aby spełniło się każde Twoje życzenie. Tak bardzo zasługujesz na wszystko, co piękne na tym świecie! Kocham cię @kimkardashan

- pisała na Instagramie Khloe. Jeśli chcecie zobaczyć dawną Kim Kardashian, to koniecznie sprawdźcie post Khloe, który znajdziecie poniżej. Tam celebrytka wrzuciła 10 fotek w tym dwa filmiki z dawną Kim w roli głównej!

Mata - Patoreakcja [SEKRETY] | ESKA XD - Ale to już było! #34
NAJNOWSZE