Kim Kardashian przekaże pieniądze na walkę z koronawirusem! Zainspirowała ją Kylie?

2020-03-30 11:29 AM
Kim Kardashian
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER

Kim Kardashian dołączyła do grona tych gwiazd, które zobowiązały się wpłacić pieniądze na walkę z koronawirusem! Gest godny pochwały jednak niektórzy fani twierdzą, że celebrytka zrobiła to dlatego, że nie chciała być gorsza od młodszej siostry – Kylie Jenner, która już wcześniej wsparła walkę z wirusem.

Koronawirus sieje spustoszenie na całym świecie. Służby zdrowia pracują w pocie czoła a gwiazdy i najbogatsze osoby zobowiązują się do wpłat pokaźnych sum na walkę z pandemią. Do tego grona dołączyła Kim Kardashian, która postanowiła przekazać milion dolarów rodzinom dotkniętym przez koronawirusa. O swoich zamiarach poinformowała w piątek na Instagramie. Internauci jednak zastanawiają się czy to jej pomysł czy może postanowiła pójść w ślady Kylie Jenner, która już wcześniej przekazała pieniądze. Kardashianka przekaże je z ramienia swojej firmy SKIMS.

„Aby wesprzeć matki i dzieci w potrzebie w tym czasie, z dumą ogłaszam, że @SKIMS zobowiązuje się do przekazania 1 miliona dolarów rodzinom dotkniętym przez COVID-19”. – pisała.

Celebrytka z inicjatywną wyszła dokładnie 2 dni po tym jak zrobiła to Jennerka. Kylie pieniądze przeznaczyła jednak na zakup potrzebnego sprzętu dla personelu pogotowia ratunkowego w Los Angeles.

Pieniądze na walkę z wirusem wpłacili również m.in. Angelina Jolie, Arnold Schwarzenegger czy Blake Lively i Ryan Reynolds.

Myślicie, że Kim kierowały szczere chęci czy faktycznie nie chciała być gorsza od przyrodniej siostry?

Michał Szczygieł #zostanwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE