Kim Kardashian pije szampana przed hotelem! [ZDJĘCIA] Świętuje sukces SKIMS?

2019-09-13 12:14 kp

Kim Kardashian ma powody do świętowania. Celebrytce udało się ugasić pożar, który wybuchł wokół jej wyszczuplającej bielizny i dziś cieszy dolarami, które z każdą sekundą lądują na jej koncie. Sukces jest tak spory, że Kim nie zrezygnowała z opicia go szampanem. Na co dzień celebrytka zdecydowanie unika alkoholu.

Wraz z ogłoszeniem kilka miesięcy temu prac nad linią bielizny modelującej, Kim Kardashian zaliczyła poważny kryzys. Nazwa KIMONO, którą Kim Kardashian wybrała początkowo dla swoim wyszczuplających majtek i leginsów, wyjątkowo nie przypadł do gustu społeczności japońskiej, dla której kimono to symbol narodowy traktowany z wielkim szacunkiem.

Mimo tłumaczeń celebrytki, Japończycy głośno protestowali przeciwko wykorzystywaniu nazwy - ostatecznie Kim Kardashian więc uległa i zmieniła nazwę na SKIMS. Wygląda na to, że posunięcie było doskonałe, bo dziś SKIMS przynoszą rekordowe zyski.

>> Kim Kardashian zarobiła kolejne miliony $ w ciągu KILKU MINUT! Wszystko dzięki SKIMS!

Kim Kardashian świętuje sukcesy

Rozchichotana Kim Kardashian - upojona sukcesem lub szampanem - pozowała ostatnio ochoczo z kieliszkiem trunku przed paparazzimi przed jednym z hoteli w Nowym Jorku. Ubrana w kusą, błyszczącą spódnicę celebrytka chętnie uśmiechała się do zdjęć i była wyraźnie w doskonałym humorze. Nic dziwnego, że szampan natychmiast uderzył jej do głowy - na co dzień Kim unika raczej alkoholu, obawiając się, co może powiedzieć pod jego wpływem ;)

>> Kim Kardashian wyznała w jaki sposób świat dowiedział się o surogatce. „Byłam pijana”.

Po krótkiej, "spontanicznej" sesji zdjęciowej Kim Kardashian odjechała na miasto, by kontynuować zabawę. Zobaczcie zdjęcia!

NAJNOWSZE