Kim Kardashian przerywa milczenie! To pierwszy post od ogłoszenia rozwodu

2021-02-23 11:31 mm
Kim Kardashian
Autor: GIZA/Backgrid/East News

Kim Kardashian złożyła kilka dni temu papiery rozwodowe, kończąc oficjalnie po niemal 7 latach małżeństwo z raperem Kanye Westem. Od chwili, kiedy wiadomość o złożeniu pozwu obiegła świat, celebrytka nie zabierała głosu w mediach społecznościowych. Aż do teraz! Na Instagramie Kim Kardashian pojawił się nowy post. Tyle, że ani trochę nie dotyczy Kanye Westa...

Rozwód Kim Kardashian z Kanye Westem staje się faktem. Po prawie 7 latach małżeństwo przechodzi do historii i wygląda na to, że celebrytka chce na dobre usunąć rapera ze swojego życia. 

Zaledwie 3 dni po ujawnieniu w mediach, że Kim złożyła w sądzie papiery rozwodowe, na jej Instagramie pojawił się nowy post. Kardashianka pisze w nim o swoich najbliższych, ale ani słowem nie wspomina o Kanye. 

Kim Kardashian wspomina ojca

Nowy post celebrytki w całości poświęcony jest jej zmarłemu wiele lat temu ojcu. Robert Kardashian odszedł w 2003 roku. 22 lutego obchodziłby 77. urodziny.

Szczęśliwych urodzin Tato!

Świętuję z tobą każdego dnia, ale dziś szczególnie mocno. Tyle chciałabym ci powiedzieć! Zadzwoniłam pod numer twojej komórki i byłam ciekawa, czy ktoś odbierze po tych wszystkich latach. Nie do wiary, że wciąż go pamiętam. Proszę odwiedź mnie wkrótce w moim śnie 🙏🏼 Czy mógłbyś też zesłać tu znak w formie symboli/ptaków o których zawsze rozmawialiśmy?!?! Po prostu taaak bardzo za tobą tęsknię!

- napisała Kim przy starym rodzinnym zdjęciu.

Dodatkowo na Instagramie celebrytki w sekcji Stories pojawiła się też cała seria archiwalnych fotek jej ojca.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016
NAJNOWSZE