Kanye West już wie, dlaczego Kim Kardashian chce rozwodu. Popełnił jeden błąd!

2021-02-22 11:40 mm
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: MPNC/Backgrid/East News

Kim Kardashian oficjalnie złożyła papiery rozwodowe, a to oznacza już nieunikniony koniec małżeństwa celebrytki z Kanye Westem. O rozwodzie pary mówi się od wielu miesięcy, ale do niedawna Kanye West wciąż wierzył na cud. Teraz muzyk zastanawia się, w którym miejscu popełnił błąd. Podobno już to rozgryzł...

Kim Kardashian w miniony piątek (19 lutego) oficjalnie wniosła pozew o rozwód z Kanye Westem. Małżeństwo celebrytki z raperem kończy się po siedmiu latach, zostawiając fanom masę wspomnień, a rozstającej się parze czwórkę dzieci i całkiem spory majątek do podziału. 

Dlaczego małżeństwo Westów się rozpadło? Zamknięty w samotności na swoim ranczo w Wyoming raper z pewnością od dawna zachodził w głowę, gdzie popełnił największy błąd. I podobno ma już odpowiedź! Jeden z amerykańskich serwisów powołuje się na osoby z otoczenia rapera, które mówią o jego przemyśleniach. Kanye West chyba wreszcie uświadomił sobie, który moment przelał czarę goryczy u jego żony.

Największy błąd Kanye Westa

Raper wpadł na to, co dziennikarze i fani powtarzają od wielu miesięcy. Choć mniejsze i większe problemy towarzyszą jego małżeństwu z Kim Kardashian praktycznie od samego początku, to punktem zwrotnym był moment, w którym Kanye West zaangażował się w politykę!

Drogi Kim i Kanye zaczęły rozchodzić się w różne strony, kiedy raper poparł ubiegającego się o reelekcję Donalda Trumpa. W tym samym czasie celebrytka bardzo krytycznie wypowiadała się o prezydencie, nie zostawiając suchej nitki na jego polityce. 

Sprawy pogorszyły się jeszcze bardziej, kiedy Kanye ogłosił, że sam wystartuje z kampanią prezydencką. Kim nigdy nie chciała być żoną polityka. Ale nie to było najgorsze. Czarę goryczy przelał moment, w którym Kanye, bez konsultacji z żoną, pierwszego dnia swojej kampanii oznajmił publicznie, że ta w przeszłości chciała przerwać ciążę.

Dobrze, że Kanye wreszcie zrozumiał, że przegiął. Lepiej późno niż wcale...

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News
NAJNOWSZE