Kim Kardashian oddała hołd zmarłej mamie Kanyego Westa! Ten filmik wzruszy rapera!

2020-07-13 13:05 AM
Kanye West
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Kim Kardashian to mega rodzinna celebrytka. Swoje podejście do bliskich z pewnością wyniosła z domu. Cały słynny klan zrobi dla siebie naprawdę wiele. Kim ma wielki szacunek nie tylko dla rodziny i przyjaciół ale także dla bliskich swojego męża. Właśnie oddała hołd zmarłej mamie Kanyego Westa. Opublikowała mega wzruszającą filmik!

Minęło już sporo czasu od śmierci mamy Kanyego Westa. Donda West zmarła w 2007 roku. 12 lipca obchodziłaby swoje 71 urodziny. Z tej okazji Kim Kardashian opublikowała na Instagram Stories filmik na którym Donga wraz z synem, czyli Kanye Westem tańczy i śpiewa. Oboje wyszli mega pozytywnie. Raper jest nie do poznania. W końcu od nagrania tego filmiku minęło już sporo czasu. Z pewnością Kanye zareagował mega pozytywnie i podejrzewamy, że Kim wzruszyła go do łez!

Niestety Kim Kardashian filmik zamieściła jedynie na instagramowej relacji, więc w sieci nie będzie długo dostępny. Sama celebrytka w żaden sposób nie podpisała klipu, jedynie go opublikowała. Filmik świetnie pokazuje jak dobrą relacje z mamą miał Kanye West. Jej śmierć była dla niego szokiem – bardzo mocno ją przeżył. Kobieta zmarła na atak serca. Donda West była profesorem i uczyła języka angielskiego na uniwersytecie w Chicago.

Niestety Donda West zmarła długo przed ślubem Kanyego z Kim. Również dzieci państwa West będą o niej słyszeć tylko z opowiadań.

Kanye West z mamą
Autor: instagram.com/kimkardashian
Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE