Kim Kardashian uratuje więźnia? Jej wizyta u skazanego na śmierć "daje nadzieję"

2020-11-28 20:03 es
Kim Kardashian i Donald Trump
Autor: AP/Associated Press/East News

Kim Kardashian od lat funkcjonuje w show-biznesie. Od niedawna gwiazda zainteresowała się czymś zupełnie innym - więziennictwem. Gwiazda ma nawet pierwsze sukcesy. Teraz Kim Kardashian odwiedziła skazanego a śmierć mężczyznę. Jego bliscy przekonują, że w morderstwo został wrobiony. Jej wizyta dała im nadzieję!

Kim Kardashian zdobyła mega popularność dzięki niesławnemu nagraniu. Sex taśma wywiozła rodzinę Kardashian Jenner na szczyt show-biznesu. Dzisiaj matka czwórki dzieci i kobieta biznesu raczej nie wraca do początków kariery z tęsknotą. Poza tym celebrytka ma tyle na głowie, że najpewniej nie ma po prostu czasu na wspominki. Poza wspomnianym potomstwem Kim Kardashian prowadzi kilak firm. A od niedawna pasjonuje się...prawem więziennym.

Na polu więziennictwa Kim Kardashian ma już nawet sukcesy. Dzięki interwencji celebrytkiAlice Marie Johnson opuściła więzienie! Teraz Kim Kardashian znowu atakuje.

Lanberry, Sadowska, Zawiałow | ESKA XD- CDROOM #10

Kim Kardashian chce ratować kolejnego więźnia

Jak już informowaliśmy na Hotplota.pl Kim Kardashian ponownie rusza do ataku. Tym razem celebrytka chce uratować skazanego na śmierć za morderstwo mężczyznę. Więcej o sprawie piszemy tutaj.

Kim Kardahian ma już za sobą pierwsze spotkanie z Juliusem Jonesem. Chociaż na prawne efekty zapewne trzeba będzie jeszcze sporo poczekać, to coś już udało się jej osiągnąć. Kim Kardashian przywróciła bliskim skazańca wiarę!

TMZ donosi, że osoby biorące udział w kampanii „Sprawiedliwość dla Juliusa” mówią nam, że ich witryna odnotowała dziesięciokrotny wzrost ruchu. Napływają do nich tysiące e-maili z całego świata!

Wizyta Kim przyniosła odnowioną nadzieję i energię ludziom w Oklahomie, którzy niestrudzenie pracowali nad tą sprawą.

Zdradza informator TMZ.

Czarnoskóry Julius Jones miał zaledwie 19 lat, kiedy został aresztowany za zastrzelenie 45-letniego białego mężczyzny - Paula Howella w 1999 roku. W 2002 roku został skazany za morderstwo i skazany na śmierć. Jednak wiele osób twierdzi, że sprawa miała podłoże rasowe, a Jonesa ze zbrodnią łączyło niewiele dowodów.

Co jedzą gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Wspaniale schudł, paradoksalnie jedząc więcej jedzenia. Jednak lepszej jakości i zdrowszego. Fan mięsa i sportu. Je nawet 4000 kalorii dziennie! Jest to...
NAJNOWSZE