Kim Kardashian UCIEKŁA na Florydę. Rozwód z Kanye Westem daje się jej we znaki

2021-04-20 23:03 es
Kim Kardashian
Autor: E! Entertainment Network/Ferrari Press/East News

Po wielu latach jedno z najsławniejszych małżeństw rozpada się na oczach całego świata. Niewątpliwe Kim Kardashian i Kanye West bardzo przeżywają trwający rozwód. Cleebrytka miała w weekend okazję, żeby trochę odetchnąć. Wyprawa na Florydę była dla Kim Kardashian jak ucieczka!

Kim Kardashian i Kanye West przechodzą teraz trudny czas. Byli jednym z najsławniejszych małżeństw świata. A ponieważ Kim jest także super popularną celebrytką, fani byli na bieżąco z ich związkiem. Łatwo się to relacjonuje, gdy wszystko układa się dobrze...

Teraz Kim Kardashian i Kanye West są w trakcie rozwodu. Do uporządkowania są kwestie majątkowe oraz oczywiście opieka nad czwórką ich dzieci. To ciężka przeprawa, nawet mając wsparcie najlepszych prawników.

Nic dziwnego, że Kim Kardashian pozwoliła sobie w weekend na wycieczkę.

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce

Kim Kardashian uciekła od rozwodu na Florydę

Nie od dziś wiadomo, że Kim Kardashian kocha Miami. Kilka lat temu nawet dostała tam apartament od męża. Teraz gwiazda ucieka na Florydę, by odpocząć od sprawy rozwodowej...

Kim Kardashian pierwszy raz od dawna wyszła jako singielka. I trzeba przyznać, że urodziny Victorii Beckham to zacna okazja do celebrowania nowej drogi życia.

Kim pojechała do Miami, aby wesprzeć swoich przyjaciół i potrzebowała mentalnej ucieczki. Podróż była szybka i łatwa, ponieważ chciała wrócić na urodziny Kourtney. Świetnie się bawiła i nie widziała w tym nic złego. Ostatnio była bardziej zajęta niż kiedykolwiek. Ciężko pracuje i naprawdę próbuje wyleczyć się z tej separacji, więc poszła na imprezę.

Wyjaśnia osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy.

I faktycznie, Kim Kardashian ma sporo na głowie. Poza rozwodem to ciągła opieka nad czwórką dzieci. Do tego prowadzenie biznesowego imperium i nauka do egzaminu adwokackiego.

Zasłużyła na ten weekend w Miami!

NAJNOWSZE