Kanye West chciał ZDRADZIĆ Kim Kardashian?! Claudia Jordan z RHOA zabiera głos

2021-04-22 22:02 es
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa to najgłośniejsza sprawa ostatnich lat. Jedno z najsławniejszych małżeństw show-biznesu zaczęło się rozpadać już od kilku miesięcy. Czyżby wówczas raper chciał skonsumować już nową relację? Gwiazda The Real Housewives of Atlanta, Claudia Jordan, zabrała głos w tej sprawie.

Rozwód Kim Kardashian i Kanye Westa ma wielkie szanse na zostanie najgłośniejszym rozstaniem ostatnich lat. Od miesięcy pojawiały się plotki, jakoby im się nie układało. I w końcu potwierdziły to dokumenty rozwodowe. Teraz celebrytka i raper w asyście najlepszych prawników Hollywood próbują zakończyć swoje wspólne życie.

Naturalnie, że ich rozstanie wzbudza wiele kontrowersji i plotek. Gwiazda The Real Housewives of Atlanta, Claudia Jordan, właśnie dorzuciła swoje 2 grosze. Czy Kanye West chciał zdradzić Kim Kardashian?

W tych samochodach lepiej nie mieć wypadku | ESKA XD - Prosto z salonu #21

Kanye West był niewierny Kim Kardashian?

Gwiazda The Real Housewives of Atlanta, Claudia Jordan występowała w The Domenick Nati Show. Celebryta przypomniała sobie czasy „lata temu”, kiedy 43-letni raper się do niej zbliżył. Zapytana bezpośrednio, czy rozważyłaby randkę z samotnym ojcem czwórki dzieci, odpowiedziała:

Nie. Kanye już próbował, więc nie, dziękuję.

Claudia Jordan nie ujawniła, kiedy konkretnie Kanye West próbował ją zabrać na randkę. Jednak jasno dała do zrozumienia, że było to przed rozwodem!

Spotkałam go już wcześniej i wiesz co, spędzałam też czas z Kim. I z powodu Dziewczyńskiego Kodeksu, nie mogłam tego zrobić.

Dodała tajemniczo.

W lutym Kim Kardashian złożyła pozew o rozwód z Kanye Westem, po prawie siedmiu latach małżeństwa. Raper wcześniej w tym miesiącu odpowiedział na pozew żony z separacją, prosząc o wspólną opiekę nad czwórką ich dzieci.

NAJNOWSZE