Kanye West rozpieszczał Kim Kardashian prezentami! Diamenty, akcje, kwiaty i hologram

2021-02-27 21:00 es

Kanye West i Kim Kardashian byli jednym z najsławniejszych i najbogatszych małżeństw. A to oznacza, że nie szczędzili pieniędzy, gdy robili sobie prezenty. Musimy przyznać, że Kanye West naprawdę miał gest. Wśród prezentów jakie Kim Kardashian od niego dostała było mnóstwo luksusowych klasyków - kwiatów i diamentów. Z drugiej strony, kilka razy raper wykazał się naprawdę niezłą fantazją...

W jednym ze swoich kawałków Kanye West rapował: moja obecność jest prezentem. Mimo to rozpieszczał Kim Kardashian najróżniejszymi podarunkami.

W trakcie sześciu lat małżeństwa Kim Kardashian i Kanye West świętowali razem wiele okazji - urodziny, Walentynki czy Dzień Matki. A to oznacza mnóstwo prezentów.

Prezenty, jakimi Kanye West obdarowywał Kim Kardashian

Kanye West jako jeden z najbogatszych raperów mógł sobie pozwolić na naprawdę imponujące niespodzianki. Często stawiał na klasyczne prezenty - bizuterię i kwiaty. Oczywiście w wersji dla bogaczy!

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016

Polecany artykuł:

Jednak wiele razy Kim Kardashian była zaskakiwana naprawdę szalonymi pomysłami. Niektóre z nich opisaliśmy w naszej galerii.

NAJNOWSZE