Kim Kardashian jest zrozpaczona! North chce zamieszkać z Kanye Westem!

2020-08-07 12:32 KP
Kim Kardashian i North West
Autor: SplashNews.com/East News

Tego ciosu Kim Kardashian nie mogła się spodziewać. Celebrytka, która od tygodni walczy o ratowanie związku z Kanye Westem, usłyszała od swojej córki to, czego bardzo nie chciałaby usłyszeć - podobno w przypadku rozwodu mała North West zdecydowanie wolałaby zamieszkać z ojcem... Gdzie Kim Kardashian popełniła błąd?

7-letnia North West to oczko w głowie Kim Kardashian. Celebrytka już od maleńkości przyzwyczajała córkę do życia w świetle fleszy i szykowała ją na swoją mini-wersję w celebryckim świecie. Nic więc dziwnego, że dziś jedną z największych pasji North jest robienie sobie makijażu, a pozowanie przed paparazzimi to jej chleb powszedni.

Na zabiegi Kim Kardashian wobec córki z niepokojem patrzył Kanye West, który w tym przypadku zdawał się być głosem rozsądku. Raper stanowczo sprzeciwił się chociażby wtedy, kiedy Kim zaczęła przyzwyczajać dziewczynkę do malowania się. Tu Kanye powiedział stanowcze NIE.

North West chce mieszkać z Kanye Westem

Kim Kardashian żyła jednak dotąd w przekonaniu, że jest idealną mamą dla małej Northie i że córka z przyjemnością pójdzie w przyszłości w jej ślady. Jakie więc musiało być jej zdziwienie, gdy w obliczu obecnego kryzysu w jej związku North stanęła po stronie ojca...

Przypomnijmy, że Kim Kardashian i Kanye West starają się obecnie odbudować ze zgliszczy swoje małżeństwo na wspólnych wakacjach. Para od tygodni przechodzi najpoważniejszy kryzys w swoim małżeństwie, o który celebrytka obarcza chorobę dwubiegunową męża. Raper od dawna mieszka sam na ranczo w Wyoming. I to właśnie z nim w przypadku ewentualnego rozwodu chciałaby zostać North West.

North wie, że mamusia i tatuś przechodzą ciężki okres i zszokowała Kim, oznajmiając jej to.

- zdradził informator In Touch, dodając, że North to zdecydowanie "córeczka tatusia".

Spodziewaliście się takiego obrotu sprawy?

Wyświetl ten post na Instagramie.
❤️ Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)
Wyświetl ten post na Instagramie.
📷 @voguemagazine Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)
NAJNOWSZE