Kim Kardashian i Kanye West obchodzą 6. rocznicę ślubu! Świętują czy mają kryzys?

2020-05-24 10:36 kp
Ślub Kim Kardashian i Kanye Westa
Autor: NO CREDIT/East News

Kim Kardashian i Kanye West to jedno z najbarwniejszych i najsłynniejszych małżeństw Hollywood! Dokładnie sześć lat temu celebrytka i raper powiedzieli sobie TAK podczas bajecznej ceremonii we Włoszech, w której towarzyszyli im bliscy i słynni znajomi. Tymczasem od wielu tygodni w mediach roi się od plotek na temat kryzysu w ich związku. Myślicie, że urządzają sobie romantyczne świętowanie?

Kim Kardashian i Kanye West dokładnie 6 lat temu wzięli ślub! Para powiedziała sobie TAK 24 maja 2014 roku we Florencji. Ceremonię poprzedzało przyjęcie w Paryżu, a na przyjęciu weselnym zaśpiewał sam Andrea Bocelli. To był bez wątpienia najdroższy, najbardziej okrzyczany i najpiękniejszy ślub tamtego roku. Co ciekawe, fani Kanye Westa przez długi czas nie mogli przyjąć do wiadomości, że raper poślubił najsłynniejszą celebrytkę Stanów Zjednoczonych. Wiele osób przewidywało szybkie rozstanie.

Tymczasem Kim Kardashian i Kanye West są już razem kolejny rok. Parze udało się przezwyciężyć już poważne kryzysy, w tym ten najgłośniejszy, związany z problemami rapera z psychiką. Małżeństwo doczekało się czwórki dzieci - dwoje z nich Kim urodziła osobiście, a dwoje zostało urodzonych przez surogatkę.

Kim Kardashian i Kanye West obchodzą 6. rocznicę ślubu

Ostatnio jednak media znów donosiły o problemach w małżeństwie celebrytów. Zarządzona w związku z pandemią koronawirusa kwarantanna sprawiła, że Kim Kardashian i Kanye West "utknęli" razem w domu bez dostępu do pracowników, którzy na co dzień pomagali im w codziennych obowiązkach. Szybko okazało się, że dla nieprzyzwyczajonych do przebywania w domu gwiazd izolacja stała się wyjątkowo trudna.

Kim jest przyzwyczajona do tego, że jest w ciągłym ruchu. To także dużo czasu dla niej samej z dziećmi. Jest sfrustrowana zachowaniem Kanye’go i myśli, że nie interesują go obowiązki domowe. Zajmują przeciwległe końce domu, aby zachować spokój.

- czytaliśmy w amerykańskich tabloidach.

Na szczęście dla Kim Kardashian i Kanye Westa para dysponuje jeszcze ogromnym ranczo w Wyoming, a ostatnio również w Stanach poluzowano te najbardziej surowe restrykcje dotyczące wychodzenia z domu. Jest więc szansa na to, że uda im się dzień rocznicy spędzić w zgodzie...

Ślub Kim Kardashian i Kanye Westa
Autor: Aaron P/bauergriffin.com/East News
Dawid Podsiadło kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE