Kylie Jenner jako Grinch! Celebrytka kusi stylizacją a fani komentują: skradłaś święta

2020-11-13 16:04 es
Kylie Jenner
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Święta w tym roku będą dla wielu osób zupełnie inne niż dotąd. Pewne jest jedno - nowa kolekcja kosmetyków Kylie Jenner. Celebrytka wskoczyła w strój Grincha i promuje nowe produkty. Jak fani oceniają tę stylizację?

Kylie Jenner ma głowę do interesów. Mając zaledwie 20 lat, rozkręciła prężnie działający biznes. Zaczęło się niewinnie - od pomadek w płynie i konturówek. Dzisiaj Kylie Jenner ma niezliczone ilości produktów wydanych pod brandem Kylie Cosmetics. Do tego doszła kolejna firma - Kylie Skin, która oferuje kosmetyki do pielęgnacji.

Kylie Jenner jako Grinch sprzedaje kosmetyki

Chociaż listopad zaczął się niedawno, to w świecie gwiazd już najwyższy czas myśleć o świętach. A to znaczy - promować specjalne kolekcje swoich produktów. W tym celu Kylie Jenner wskoczyła w zielony strój i kusi na instagramie.

ESKA XD #010

Najmłodsza z sióstr Kardashian Jenner wie, że reklama jest dźwignią handlu. Dlatego używa swojego instagramowego profilu, który obserwuje 200 milionów osób, by nagłośnić premierę świątecznej kolekcji.

W tym celu Kylie Jenner przebrała się za seksowną wersję Grincha. Celebytka odsłoniła brzuch i uda. Całość stylizacji dopełniły paznokcie w odpowiednim kolorze. Takiego manicure nie powstydziłaby się Cardi B!

Fanom bardzo się podoba taka zzieleniała Kylie Jenner:

Królowa!!

Skradłaś święta tym strojem

Wyglądasz wspaniale

OMG taaak to już czas świąt, dzięki Kylie

A jak Wam podoba się Kylie Jenner jako Grinch?

NAJNOWSZE