Kim Kardashian czuje się “uwięziona” w małżeństwie z Kanye Westem! Wybierze rozwód?

2020-07-31 9:14 mm
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: Backgrid / SplashNews.com/East News

Co zrobi Kim Kardashian w obliczu kryzysu męża i kłopotów w swoim małżeństwie? Czy celebrytka odpuści i zdecyduje się na rozwód? A może podejmie kolejną próbę ratowania rodziny? Źródła zbliżone do Kim mówią, że gwiazda czuje się bezsilna i UWIĘZIONA w małżeństwie z raperem. Jeśli Kanye West sam nie wykona następnego kroku, ruch Kim może oznaczać koniec związku...

Czy Kim Kardashian rozwiedzie się z Kanye Westem? A może celebrytce uda się uratować małżeństwo?

Pytania o przyszłość rodziny celebrytki i rapera od tygodnia zalewają sieć, a dziennikarze prześcigają się w kolejnych teoriach i możliwych scenariuszach. Jedno jest pewne: w małżeństwie Westów nie dzieje się dobrze, a rozwód wisi na włosku!

Najnowsze doniesienia amerykańskiej prasy niestety nie wróżą optymistycznego zakończenia kryzysu w małżeństwie Kim Kardashian z Kanye Westem. Informatorzy magazynu People twierdzą, że Kim czuje się uwięziona w związku z Kanye i obecnie żadna opcja nie zapewnia jej zdaniem trwałego zażegnania kryzysu.

KIM KARDASHIAN NIE WIE CO ROBIĆ

Najnowsze doniesienia z domu Kim Kardashian nie brzmią optymistycznie. Cytowana przez magazyn People osoba z otoczenia celebrytki twierdzi, że Kim przeżywa bardzo trudny czas i "nie wie, co powinna teraz zrobić".

Kim czuje się uwięziona. Kocha Kanye i myśli o nim, jak o miłości swojego życia, ale nie wie co robić

- czytamy.

Kim Kardashian
Autor: WOOT/Backgrid/East News
NAJNOWSZE