Kim Kardashian chwali się ciałem na nowych zdjęciach. Za aparatem Kanye West! Ma talent?

2020-09-29 13:00 AM
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Wszyscy doskonale wiedzą, że Kim Kardashian kocha pozować, a przed aparatem czy kamerą czuje się jak ryba w wodzie. Celebrytka nie zawsze korzysta z pomocy profesjonalistów, czasem do współpracy wybiera bliskich. I tak oto na chwilę fotografem stał się jej mąż, Kanye West! Jak mu poszło?

Dzień bez zdjęć jest dla Kim Kardashian dniem straconym. Celebrytka uwielbia pozować i publikować na Instagramie przede wszystkim swoje zdjęcia. Większość z nich jest oczywiście robiona przez profesjonalistów w tej dziedzinie, jednak nie wszystkie. Ostatnio za aparat chwycił sam Kanye West. I choć raper profesjonalistą jeśli chodzi o fotografię nie jest, to za to jego żona profesjonalnie pozowała! Fotki, co tu dużo mówić, wyszły bardzo ładnie, a fani zachwycili się talentem Kanyego! Mają rację?

ESKA XD #003

KANYE WEST ODKRYŁ NOWY TALENT?

Kanye West ostatnio odkrywa coraz to lepsze talenty. Oprócz działalności muzycznej, w tym głównie rapu, Kanye odkrył swoje zamiłowanie do muzyki gospel a niedawno i do polityki! Czyżby teraz w ramach odskoczni od codziennych obowiązków łapał za aparat, by uchwycić ulotne chwilę? Wszystko możliwe, patrząc na fotki, które zrobił swojej żonie Kim Kardashian jesteśmy skłonni uwierzyć, że West będzie chciał rozwinął swój nieodkryty dotąd talent.

Nie wiadomo jednak, czy faktycznie Kanye złapał bakcyla, czy to tylko chwilowa przysługa dla Kim. Jedno jest pewne! Internauci są zachwyceni fotkami zrobionymi przez rapera! Zdjęcia zostały opublikowane przez Kim Kardashian na Instagram Stories. Na wspomnianych fotkach, Kim pozuje w body i z wdziękiem prezentuje swoje zgrabne ciało.

OMG. Jesteś taka piękna

Kanye jest taki utalentowany

Ye jest geniuszem za aparatem

 – brzmiały zachwyty ze strony internautów.

Spójrzcie na zdjęcia poniżej, też uważacie, że Kanye West ma talent?

Kim Kardashian w obiektywie Kanye Westa
Autor: instagram.com/kimkardashian
Kim Kardashian w obiektywie Kanye Westa
Autor: instagram.com/kimkardashian
Kim Kardashian w obiektywie Kanye Westa
Autor: instagram.com/kimkardashian
Kim Kardashian w obiektywie Kanye Westa
Autor: instagram.com/kimkardashian
NAJNOWSZE