Kim Kardashian i Kanye West próbuja ratować małżeństwo na nocnej randce

2020-09-28 17:22 es
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: JEAN-BAPTISTE LACROIX/AFP/East News

Małżeństwo Kim Kardashian i Kanye Westa przechodzi poważny kryzys. Od miesięcy pojawiały się plotki, że nie układa się im najlepiej. Jednak ostatnie dziwne zachowanie raper tylko pogorszyło sprawę. Para próbuje ratować swój związek na randce.

Od wielu miesięcy mówi się, że Kim Kardashian i Kanye West mają problemy. Konflikt między małżeństwem nasilił się, odkąd raper na poważnie rozkręcił kampanię prezydencką. Bez zgody żony opowiedział, że ta chciała dokonać aborcji ich pierwszego dziecka.

Później wydarzyła się cała seria dziwnych zdarzeń. Kanye West zamknął się na swoim ranczu i zaczął oskarżać na twitterze mamę Kim Kardashian. Chociaż po kilku dniach Kris Jenner doczekała się przeprosin, niesmak pozostał.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kim Kardashian i Kanye West na randce

Media plotkarskie zza oceanu donoszą, że Kim Kardashian poważnie myśli o rozwodzie. Choroba Kanye Westa poważnie daje się jej we znaki. I bez tego gwiazda ma sporo na głowie. Czwórka dzieci, niezliczone firmy i studia prawnicze to dużo obowiązków.

Mimo nerwów i natłoku pracy Kim Kardashian i Kanye West próbują naprawiać swój związek. W weekend para spędzała razem wieczór na randce, świętując ślub przyjaciela.

Para wzięła udział w ślubie na świeżym powietrzu. Kim Kardashian opublikowała krótkie wideo, na którym widać nogi jej i męża. Celebrytka włożyła wiązane, czarne szpilki, a raper zamszowe buty.

Wspólne wyjścia uratują ich małżeństwo?

NAJNOWSZE