Demi Lovato flirtuje z Maxem Ehrichem! Romans na odległość?

2020-03-26 13:56 kp
Demi Lovato
Autor: Anthony Behar/Sipa USA/East News

W czasie odcięcia od bezpośrednich kontaktów z innymi ludźmi na pomoc przychodzi nam oczywiście internet. Chyba po raz pierwszy to właśnie wyłącznie dzięki sieci jesteśmy w stanie utrzymywać relacje ze swoimi bliskimi lub... nawiązywać nowe znajomości! Znów wolna Demi Lovato nie traci w izolacji czasu i flirtuje z przystojnym Maxem Ehrichem!

Nie jest łatwo spędzać czas w domu wyłącznie w swoim towarzystwie. Z powodu panoszącego się po świecie koronawirusa do pozostania w domach została zmuszona jednak większość z nas. Do zaleceń stosują się też celebryci, którzy już wiele dni temu głośno apelowali o to, by sytuację potraktować poważnie i nie narażać na niebezpieczeństwo siebie lub swoich bliskich.

Czas na kwarantannie spędza więc również Demi Lovato. Wokalistka już w ubiegłym tygodniu zdradziła fanom, że nie wychodzi z domu. Nie oznacza to jednak, że spędza czas samotnie... Od czego mamy internet?

Demi Lovato i Max Ehrich flirtują

Demi Lovato uwielbia spędzać czas w sieci i chętnie komentuje posty swoich słynnych znajomych. Tym razem jednak nas zaskoczyła, dodając flirciarski komentarz pod zdjęciem aktora Maxa Ehricha.

Gwiazdor telenoweli Żar młodości opublikował na swoim Instagramie zdjęciebez koszulki z zalotnym podpisem:

Gdy zrozumiesz, że trzeba było przypakować przed kwarantanną 😅🤦‍♂️ 

Na co Demi Lovato odpowiedziała:

Mi się podoba...

Wow! Co więcej, Max nie zostawił jej komentarza bez odpowiedzi, zamieszczając pod nim... serduszko. Czyżby tę dwójkę coś łączyło? Oczywiście w obecnej sytuacji trudno mówić tu o gorących spotkaniach, jednak internetowe randki to już zupełnie inna sprawa!

Warto dodać przy tym, że Demi Lovato to prawdziwa mistrzyni flirtu w internecie W ubiegłym roku wokalistka poderwała online Mike Johnsona, gwiazdora show Bachelorette. Gwiazda podkochiwała się w przystojniaku z telewizora i zwyczajnie postanowiła go poderwać. Efekt był całkiem niezły, bo ich romans trwał kilka miesięcy.

Myślicie, że i tym razem się uda?

NAJNOWSZE