Kim jest mama Taylor Swift? 5 faktów o Andrei Swift, których nie znaliście

2020-01-25 12:00 kp
Taylor Swift i Andrea Swift
Autor: Doug Meszler / Splash News/EAST NEWS

Taylor Swift nigdy nie ukrywała, że jej mama jest dla niej jedną z najważniejszych osób w życiu. Wokalistka radzi się jej zarówno w sprawach życiowych jak i zawodowych i jeszcze nigdy nie zawiodła się na jej poradach. Dlatego też, gdy Andrea Swift potrzebuje wsparcia, Taylor jest zawsze przy niej. A kim jest mama Taylor Swift? Oto najważniejsze fakty!

Choć Taylor Swift mogłaby spędzić ostatnie miesiące na koncertowaniu i świętowaniu sukcesu swojej nowej płyty Lover, ona spędza czas z dala od mediów. Wszystko z powodu jej mamy - wokalistka wyznała ostatnio, że Andrea Swift nie tylko walczy z nawrotem nowotworu piersi, ale i guzem mózgu. Taylor Swift spędza więc z mamą każdą wolną chwilę i wspiera ją w walce z okropną chorobą.

Taylor Swift od zawsze może cieszyć się świetną relacją z mamą. To właśnie Andrea wspierała Tay na początku kariery i towarzyszyła jej w trasach koncertowych. Przyjrzyjmy się więc, kim jest Andrea Swift!

Kim jest mama Taylor Swift? 5 faktów

1. W 2015 roku lekarze zdiagnozowali u mamy Taylor Swift raka piersi. Gwiazda opowiedziała o chorobie mamy w otwartym liście do fanów, by - na prośbę Andrei - fani zadbali o zdrowie swoich rodziców.

Chciała, żebyście wiedzieli, bo wasi rodzice mogą być zbyt zajęci żonglowaniem wszystkim, co robią, aby pójść do lekarza, a może przypominając im, żeby poszli i zbadali obecność komórek rakowych, doprowadzicie do wczesnej diagnozy i łatwiejszej walki… Ona ma przed sobą do stoczenia ważną bitwę.

- pisała Taylor Swift.

2. Andrea Swift od początku wspierała Taylor w jej karierze, za co Tay jest jej bardzo wdzięczna. Andrea wystąpiła w kilku teledyskach swojej córki - m.in. w Beautiful Eyes, I’m Only Me When I’m With You i The Best Day.

3. Andrea Swift poświęciła karierę bankowca, by wychować Taylor Swift i jej brata Austina. Mama wokalistki wychowywała się w Houston i tam też ukończyła University of Houston.

4. Andrea Swift była przeciwna pomysłowi Taylor, by nauczyć się gry na gitarze!

Wróciła z tej podróży do Nashville i zdała sobie sprawę, że musi być inna, a częścią tego będzie nauka gry na gitarze. Zobaczyła 12-strunową gitarę i pomyślała, że ​​to najfajniejsza rzecz. I oczywiście od razu powiedzieliśmy: „Och nie, absolutnie nie, twoje palce są zbyt małe - nie dopóki nie będziesz znacznie starsza, będziesz mogła grać na gitarze 12-strunowej”. To wystarczyło. Nigdy nie mów Taylo nigdy lub nie możesz tego zrobić. Zaczęła grać na niej cztery godziny dziennie - sześć w weekendy. Miała odciski na palcach, pękały i krwawiły, a ona po prostu grała dalej.

- wspominała Andrea.

5. Gdy Andrea Swift usłyszała piosenkę Taylor Swift Dress, wyszła z pokoju. Uznała, że jest... zbyt seksowna! Ah, te mamy :)

NAJNOWSZE