Celebryci

Kim jest Malwina Dubowska? Mama i aktorka. Zagrała w popularnych filmach i serialach

2024-04-18 13:54

Malwina Dubowska to aktorka młodego pokolenia, która swoją przygodę z aktorstwem zaczęła jako nastolatka. Choć jej talent aktorski został zauważony w branży filmowej i teatralnej, to jednak największą uwagę mediów przyciągnęło jej rozstanie z Kevinem Mglejem, który odszedł do młodszej o 8 lat piosenkarki, Roksany Węgiel. Niemniej jednak, życie Malwiny Dubowskiej to nie tylko relacje osobiste, ale również realizowanie swoich pasji aktorskich i spełnianie się w roli mamy.

Malwina Dubowska - aktorka młodego pokolenia, która kształciła swoje umiejętności w szkole filmowej. Realizuje swoja pasje związane z aktorstwem od czasów nastoletnich. Ma na koncie wiele ról w znanych produkcjach filmowych. Jej życie osobiste nie potoczyło się tak, jak planowała. Rozstanie z ukochanym, który zerwał zaręczyny, było dla niej niezwykle rozczarowujące. Teraz, jako singielka prowadzi dom i wychowuje syna. W artykule przedstawiamy szczegóły na temat życia zawodowego i prywatnego Malwiny Dubowskiej. Ile ma lat Malwina Dubowska? W jakich filmach i serialach zagrała Malwina Dubowska? Jak wygląda relacja Malwiny Dubowskiej z Kevinem Mglejem i Roksaną Węgiel?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kevin Mglej - kim jest chłopak Roksany Węgiel? Pisał też z Viki Gabor i MaRiną!

Roksana Węgiel w teledysku disco polo. Internauci w dużym szoku! To naprawdę ona?

Malwina Dubowska - wiek

Malwina Dubowska przyszła na świat 17 lipca 1998 roku. W 2024 roku będzie obchodzić 26 urodziny.

Malwina Dubowska - wykształcenie

Malwina Dubowska jest aktorką - absolwentką Warsztatów Aktorskich Doroty Zięciowskiej i Zbigniewa Kalety. Studio aktorskie ma swoją siedzibę w Krakowie, a od 2012 roku prowadzi filię w Warszawie.

Malwina Dubowska - role w filmach, serialach i teatrze

Malwina Dubowska na scenie zadebiutowała w 2010 roku wraz z zespołem tanecznym „Odoriko”. Przed kamerami zadebiutowała jako nastolatka, w 2012 roku, w serialu "Do dzwonka Cafe". Dwa lata później zagrała w etiudzie pt. "Blask". Następnie przyszedł czas na większe role. Na przełomie 2015 i 2016 roku zaczęła pojawiać się w serialach "Na Wspólnej" oraz "Na dobre i na złe". Później występowała w takich produkcjach jak "Przyjaciółki", "Belfer", "W rytmie serca", "Pułapka", "Papiery na szczęście" czy "Polowanie na ćmy". Obecnie Malwinę Dubowską można podziwiać w serialu „Korona królów. Jagiellonowie”, gdzie wciela się w postać Nieradki. Malwina Dubowska udziela się także w dubbingu.

Malwina Dubowska - dziecko

Malwina Dubowska przed laty związała się z Kevinem Mglejem, który oświadczył się aktorce. W 2020 roku na świat przyszedł ich syn, William. Niestety, uczucie Malwiny i Kevina nie przetrwało próby czasu. Kevin odszedł do młodszej o 8 lat piosenkarki, Roksany Węgiel, którą poślubił w marcu 2024 roku.

Malwina Dubowska nie ukrywa, że momentami macierzyństwo daje się jej we znaki. Jednak mimo trudności stara się być dla syna jak najlepszą matką, poświęcając mu swój czas i uwagę. Wraz z Kevinem Mglejem dzielą się opieką nad synem.

Malwina Dubowska - relacja z Kevinem Mglejem i Roksaną Węgiel

Malwina Dubowska nie ma obecnie najlepszej relacji z byłym partnerem. Przed wieloma miesiącami, kiedy na jaw wyszło, że Kevin spotyka się z Roksaną Węgiel, do sieci trafiło nagranie, na którym pojawiła się zalana łzami Malwina, tłumacząca fanom, że czuje się bardzo osamotniona:

Zostałam wyrzucona z domu, który tworzyłam, któremu się poświęciłam. Włączył mi się instynkt przetrwania, że muszę zapewnić wszystko, że chcę zapewnić nam wszystko. (...) Były dni, kiedy leżałam na podłodze i płakałam, żeby za chwilę się podnieść i powiedzieć sobie znowu, że dam radę i jestem silna. Realnie czuję, że jestem z tym wszystkim sama

- żaliła się aktorka.

Następnie pojawiły się plotki o niepłaceniu alimentów, do których odniósł się Kevin Mglej, wyliczając wydatki związane z utrzymaniem syna. Roksana Węgiel dodała tylko, że kwota alimentów jest spora, na co nie omieszkała odpowiedzieć Malwina Dubowska, sugerując jej, aby nie wtrącała się w sprawy pomiędzy nią, a Kevinem.

Wywlekanie publiczne spraw związanych z wychowywaniem Williama, nie świadczy najlepiej o relacji pomiędzy Malwiną a Kevinem. Kevin z resztą nie ukrywa, że chciałby, aby opieka nad Williamem odbywała się w systemie naprzemiennym, jednak jego była partnerka nie wyraża na to zgody.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kevin Mglej o alimentach na syna. "To mój syn ma opływać w luksusy, nie jego matka"

Malwina Dubowska - Instagram

Malwina Dubowska ma grono fanów, który śledzą jej aktywność w mediach społecznościowych. Szczegóły ze swojego życia zawodowego i prywatnego oraz treści parentingowe publikuje za pośrednictwem konta o nazwie @maldubowska.