Kourtney Kardashian chce chronić dzieci przed mediami! Nie za późno?

2020-02-13 12:48 kp
Kourtney Kardashian
Autor: Robert O'Neil / SplashNews.com/East News

Kourtney Kardashian od miesięcy toczy walkę ze swoimi siostrami o to, by w jak największym stopniu wycofać się z rodzinnego show Keeping Up With The Kardashians. 40-letnia celebrytka ma dość pokazywania całego życia przed kamerami i coraz częściej myśli o przyszłości swoich dzieci. Teraz chce zupełnie wycofać je z mediów.

Kourtney Kardashian od lat sprawia wrażenie najbardziej niepokornej spośród sióstr Kardashian i opornej wobec prowadzenia rodzinnych biznesów. Matka trójki dzieci i była dziewczyna Scotta Disicka lubi chodzić własnymi ścieżkami, co już nieraz prowadziło do konfliktów z Kim czy Khloe. Od miesięcy siostry prowadzą jednak najpoważniejsze dyskusje.

Wszystko dlatego, że Kourtney Kardashian od dawna chce wypisać się z rodzinnego show Keeping Up With The Kardashians. To właśnie reality show, który pojawił się krótko po tym, jak Kim Kardashian została znana za sprawą swojej sex taśmy, zapewnił całemu klanowi ogromną popularność i stały przypływ gotówki. Rezygnacja z kręcenia programu przez jedną z najważniejszych bohaterek byłby oczywiście poważnym kryzysem wizerunkowym.

Kourtney Kardashian odejdzie z KUWTK dla dzieci?

Tymczasem Kourtney Kardashian nie ma już ochoty na omawianie przed kamerą każdego swojego osobistego problemu. Celebrytka od jakiegoś czasu prowadzi własną stronę internetową Poosh i to właśnie tam woli dzielić się z fanami swoimi przemyśleniami. Kourt coraz częściej myśli też o swoich dzieciach i hejcie, jaki może je dotknąć.

Cieszy się, że mniej kręci z powodu siebie i dzieci. Kiedy Kourtney i dzieci Scotta dorastają, zwłaszcza Kourtney uważa, że ​​publiczne pokazywanie nie jest tak naprawdę dla nich korzystne. Są już trolle, którzy zamieszczają nieprzyjemne komentarze na ich temat. Są jeszcze za małe, by o tym czytać, ale Kourtney nie chciałaby, by to czytały, gdy dorosną. Czuje się coraz bardziej opiekuńcza wobec dzieci.

- zdradził informator magazynu People.

Tymczasem ostatnio Kim Kardashian zapowiadała, że w nowym sezonie Keeping Up With The Kardashians, którego start już w marcu, sprawy między Kourt a siostrami zaostrzą się.

Jak myślcie, jak to się skończy?

NAJNOWSZE