Kim i Khloe Kardashian do Kourtney: Jesteś ZWOLNIONA z KUWTK!

2019-12-09 13:19 nk
Khloe Kardashian i Kourtney Kardashian
Autor: YouTube.com/Keeping Up With The Kardashians

Kim Kardashian ma dosyć tego, że Kourtney stawia coraz więcej granic i nie pozwala kamerom pokazywać swojego życia prywatnego. Jednak jeszcze bardziej wściekła na siostrę jest Khloe Kardashian! To właśnie ona powiedziała jej wprost: Nie podoba ci się? Jesteś zwolniona! Czy Kourtney Kardashian naprawdę zniknie z reality show?

Kourtney Kardashian od jakiegoś czasu jest u sióstr na cenzurowanym. Celebrytka pokazuje coraz mniej swojego życia osobistego, a to frustruje jej siostry. Ostatni odcinek Z Kamerą u Kardashianów, wyemitowany w USA w niedzielę, 9 grudnia 2019, pokazał, jak bardzo Khloe i Kim Kardashian są sfrustrowane sytuacją.

Chodzi głównie o tajemnice, jakie Kourtney Kardashian skrywa nie tylko przed kamerami, ale i przed rodziną. Do tego dochodzi jeszcze fakt, że Kourt broni Kris Jenner, która sama też coraz bardziej usuwa się w cień i nie dzieli się z widzami szczegółami na temat swojego związku z Coreyem Gamble. W końcu Kim i Khloe powiedziały wprost, że chcą, by obie panie opuściły reality show!

Kourtney i Kris ZWOLNIONE?

W przedostatnim odcinku 17. sezonu Keeping Up With The Kardashians widzowie zobaczyli, jak Kourtney Kardashian wymyka się przed siostrami. Te zaczynają ją śledzić, aż w końcu udaje im się ustalić miejsce, w które codziennie jeździ 40-latka. Konfrontują się z nią, a ona twierdzi, że z nikim się nie spotyka.

W końcu sytuacja wymyka się spod kontroli...

W jednej ze scen Kim i Khloe rozmawiają z Kourtney na Facetime'ie. Siostra zaprasza je do siebie na coś do jedzenia, jednak one z przekąsem odpowiadają, że nie mają czasu bo w przeciwieństwie do niej pracują - kręcą reality show. Celebrytka zżyma się, że siostry znowu wracają do tego tematu, a ona po prostu ma swoje granice, które rodzina musi zaakceptować. W końcu pada mocne stwierdzenie:

Mam dla ciebie jedno słowo, chcesz? Zaczyna się na "f", a kończy na "d".

- mówi Khloe, odnosząc się do wyrazu "fired", czyli "zwolniona". Kourtney przyjmuje informację bez emocji i zgadza się na odejście. Khloe nie daje jednak za wygraną.

Powinno ci zależeć na serialu i na jego sukcesie.

- wyjaśnia.

Ostatecznie Kim zaprasza na rozmowę Kourtney i mamę. Na miejsce przychodzi tylko Kris Jenner. Kim uznaje to za znak, że Kourt nie zależy. Przy okazji Kris dowiaduje się, że ona też za mało pokazuje i powinna rozważyć odejście z KUWTK.

Chcecie wyrzucić mnie z show, które sama stworzyłam?

- dziwi się "mamadżerka". Córki starają się wyjaśnić jej, że z każdym sezonem staje się coraz bardziej skryta, a to sprawia, że one muszą nadrabiać i pokazywać więcej.

Kim tłumaczy siostrze i mamie, że przecież ona też ma męża, który nie bardzo chce pokazywać w telewizji wszystko, dlatego idą na kompromisy i Kanye West pokazuje tyle, ile chce. Kourtney Kardashian daje jednak do zrozumienia w jednej z rozmów, że jej związek ze Scottem rozleciał się w dużej mierze przez pokazywanie prywatności i ona już nie chce tak żyć.

Czy Kourtney Kardashian naprawdę odejdzie z reality show? Tego mamy dowiedzieć się w finałowym odcinku 17. serii!

NAJNOWSZE