Kiedyś były sobie bliskie. Dziś Zapendowska nie ma dla Górniak litości

2022-05-04 15:22 Maria Czarniecka
Edyta Górniak zmieniła życie Roksany Węgiel? Młoda gwiazda komentuje
Autor: AKPA Edyta Górniak zmieniła życie Roksany Węgiel? Młoda gwiazda komentuje

Jak Roksana Węgiel ma być wdzięczna za szansę życia Edycie Górniak, tak sama diwa mogłaby być wdzięczna Elżbiecie Zapendowskiej, bo to właśnie od niej pobierała wokalne nauki. Mimo wszystko panie chyba nie mają najlepszych kontaktów o czym świadczyć może ostatnia wypowiedź znanej jurorki na temat swojej byłej wychowanki. Pytanie tylko, czy nie wyszło trochę zbyt ostro?

Elżbieta Zapendowska dziś jest znana jako jurorka muzycznych show, jednak zapraszana jest do nich dzięki swojej wiedzy na temat wokalu. Odpowiada za nauki wielu polskich gwiazd estrady, w tym Edyty Górniak. jednak wspomnienia sprzed lat do najmilszych nie należą albo panie za sobą po prostu nie przepadają. Gwoli ścisłości to na pewno Zapendowska za Górniak nie przepada o czym dała jasno znać w najnowszym wywiadzie u "Wojewódzki&Kędzierski".

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 29.04.2022

Biedna dziewczyna, która się zapędziła w jakieś samouwielbienie. Wiem, jak ona nie szanowała ludzi. Jeżeli ja jadę na koncert Edyty i ona mnie wywołuje z rzędu, a muszę stanąć i się ukłonić... ja tego nie znoszę (...). Nie wiem, co jej się w głowie tam stało, pod tą kopułką wydarzyło się tyle rzeczy, których nie da się odkręcić...- mówi Zapendowska.

Odcięła się od ludzi życzliwych i zawodowych. W Opolu pracowała z orkiestrą. Traktowała ich potwornie jak najgorszych pastuchów, którzy grają na złych fujarkach, po czym wychodzi do publiczności, mówi "wspaniała orkiestra" i się zachwyca (...). Myślę, że tak było od początku, tylko to ukrywała, ona to taiła - wspomina.

Oberwało się też synowi Edyty Górniak. Prowadzący podcast zapytali Zapendowską o jej ostatni komentarz wobec Allana. Nauczycielka wokalna i jurorka nie przebierała w słowach i nie oszczędziła 18-latka.

Ma 18 lat i parcie na szkło pewnie. Bardzo chce robić to, co zaczął. Nie wiem, czy go rynek nie zabije, bo są lepsi. Ale też ma 18 lat i wychował się w takich warunkach, w jakich się wychował. Przy takiej matce, która plecie takie bzdury, że pół świata się śmieje- mówi Elżbieta Zapendowska.

Jak masz ojca tak trudnego jak Darek Krupa i matkę znaną w takiej skali, to całe dzieciństwo w tabloidach łącznie z tym, że nawet obs*ana pielucha Allana była na okładkach, to nie powinniśmy być wyrozumiali, że on ma patodziedzictwo, na które nie zapracował? - dodaje.

Sonda
Czy myślisz, że Edyta Górniak bedzie miała problemy z synem?
NAJNOWSZE