Khloe Kardashian zdradza, kiedy była na randce! Kris Jenner: "Chcesz mieć więcej dzieci?"

2020-04-08 19:43 nk
Khloe Kardashian
Autor: YouTube.com/Keeping Up With The Kardashians

Czy Khloe Kardashian spotykała się z kimś od czasu dramatycznego rozstania z Tristanem Thompsonem? Czy planuje mieć w najbliższym czasie kolejne dzieci? Celebrytka zdradziła szczegóły na temat swojego życia osobistego w intymnej rozmowie z matką. Kris Jenner dała jej dość zaskakującą radę... Czy Khloe z niej skorzysta?

Khloe Kardashian i Tristan Thompson rozstali się na początku 2019 roku w atmosferze skandalu. On miał rzekomo przespać się z przyjaciółką Kylie Jenner podczas imprezy u siebie w domu. Jordyn Woods zarzekała się, że do niczego nie doszło, jednak Khloe nie uwierzyła w jej wersję.

Rok po tamtych wydarzeniach Khloe Kardashian zapewnia, że wybaczyła obojgu zdradę. Stara się nawet ułożyć na nowo relacje z koszykarzem - tym razem na poziomie wspólnego wychowywania córki, True. Pojawiają się nawet plotki, że para do siebie wróciła, co nie byłoby wielkim zaskoczeniem, biorąc pod uwagę to, jak bardzo Tristan zabiega o względy celebrytki.

Ponieważ kiedyś bardzo kochliwa Khloe w ostatnim czasie nie zdradza szczegółów swojego życia osobistego, o "te sprawy" postanowiła wypytać ją matka. Kris Jenner zapytała wprost, czy córka z kimś się spotyka.

Nie, nawet o tym nie myślę. Nie [umawiam się z nikim] od kiedy Tristan i ja zerwaliśmy. Przyjaciele proponują, że z kimś mnie spikną, ale mnie to nie obchodzi. Skupiam się na sobie i True i tyle. Kto wie, może już nigdy nie będę randkować.

- odpowiedziała zaskoczonej matce Khloe.

Kris Jenner nie dawała za wygraną i zapytała, czy jej córka chce mieć więcej dzieci. Najmłodsza z sióstr Kardashian stwierdziła, że nie, a przynajmniej nie w tej chwili. Jej matka zasugerowała, że Khloe powinna zamrozić swoje jajeczka.

Jak będę chciała, to pewnego dnia to zrobię. Po prostu mi nie zależy. Nie martwię się o to.

- stwierdziła wprost 35-latka.

Myślicie, że Khloe Kardashian wytrzyma w celibacie?

NAJNOWSZE