Na TYCH zdjęciach Khloe Kardashian przesadziła z retuszem

2021-09-25 10:02 es

Khloe Kardashian przez lata musiała znosić okropną łatę "najbrzydszej siostry Kardashian". Postanowiła rozprawić się z nią za pomocą medycyny estetycznej i retuszu. Zdjęcia, które publikuje na Instagramie, są szczodrze obdarzone licznymi filtrami i poprawkami. Na niektórych Khloe Kardashian nie przypomina samej siebie!

Khloe Kardashian przeszła w ostatnich latach wielką metamorfozę. W zasadzie stali widzowie Keeping Up With The Kardashians nie widzą już dziewczyny z pierwszych sezonów. Gospodyni programu Revenge Body with Khloe Kardashian wypracowała imponująca sylwetkę. Oddała się tez w ręce ekspertów od medycyny estetycznej.

Mimo wszystkich tych zabiegów Khloe Kardashian wciąż chętnie korzysta z retuszu. Zdjęcia, które publikuje na Instagramie, są aż niepokojąco wygładzone. Na twarzy celebrytki nie widać ani zmarszczek, ani jakichkolwiek oznak mimiki twarzy!

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

Khloe Kardashian królową retuszu?

Niedawno do sieci wyciekły zdjęcia Khloe Kardashian bez retuszu. Wzbudziły wielkie zainteresowanie, bo okazało się, że gwiazda bez efektów specjalnych wygląda zupełnie w porządku. Dlaczego więc tak bardzo zmienia swój wygląd w social mediach? Tego się nie dowiemy...

Możemy za to przejrzeć najbardziej wyretuszowane zdjęcia Khloe Kardashian i spróbować ją rozpoznać. Przy niektórych będziecie potrzebować sporo szczęścia!

NAJNOWSZE