Wyretuszowana do granic możliwości Khloe Kardashian prezentuje nową fryzurę

2021-09-17 22:03 es

Nie od dziś wiadomo, że największą fanką retuszowania zdjęć w rodzinie Kardashian Jenner jest Khloe. Internauci już nawet nie próbują szukać jej dawnej twarzy na Instagramie. Celebrytka właśnie zaprezentowała światu nowy kolor włosów i jeszcze wyższy poziom umiejętności retuszowania zdjęć.

Filtry i retusz zdjęć ratują życie wielu osobom. Dzięki nim nawet pozornie nieatrakcyjne zdjęcie ma szansę na dużo serduszek. Jednak trzeba z tym uważać, bo czasami więcej wcale nie znaczy lepiej... Fanką przesady z retuszem zdjęć jest Khloe Kardashian.

Na Instagramie gwiazda KUWTK już od dawna nie przypomina samej siebie. Kiedy niedawno do sieci wyciekły jej niewyretuszowane zdjęcia, internauci byli w szoku. Od tamtej pory Khloe Kardashian dokładniej pilnuje, co zamieszcza w sieci.

Na nowym zdjęciu prezentuje fanom nowy kolor włosów.

ESKA XD #031 - FIGURA MODELKI/TANCERKI, REMIZA, NAJDŁUŻSZY STATEK KOSMICZNY

Khloe Kardashian jest znów blondynką

Blond Koko wróciła

Obwieściła na Instagramie Khloe Kardashian.

Celebrytka wrzuciła dwa zdjęcia, prezentując obserwatorom nową fryzurę. Gwiazda pożegnała się z brązowymi włosami na rzecz jasnego i chłodnego blondu.

Ta zmiana spodbała się jej fanom!

- Tęskniliśmy za nią 😍😍😍😍😍😍😍😍

- Blond królowa ❤️

- Blond Khloe to moja ulubiona Khloe

Czytamy pod wpisem.

Trudno jednak nie zauważyć czegoś jeszcze. Khloe Kardashian przeszła samą siebie, jeśli chodzi o ilość retuszu! Jej skóra nie ma absolutnie żadnej struktury, jest wręcz niepokojąco gładka.

Podoba się Wam taka Khloe?

NAJNOWSZE