Khloe Kardashian

i

Autor: WOOT/Backgrid/East News

Khloe Kardashian ogłosiła przerwę od Instagrama. Długo bez niego nie wytrzymała!

2020-12-31 14:00

Instagram należy do Kardashianek. I choć prym na nim wiedzie Kylie Jenner to każda z sióstr cieszy się tam wielkim zainteresowaniem. Gdyby jedna z nich postanowiła zrezygnować z wrzucania fotek do serwisu, wielu fanów z pewnością by się załamało. Khloe była o krok od tej decyzji. W zasadzie już ją podjęła, jednak długo bez Insta nie wytrzymała…

Instagram stał się tak popularny, że większość gwiazd ma swój profil, z czego najwierniejsi fani bardzo się cieszą. Dzięki Instagramowi wiedzą co dzieje się u ich idoli, a ci przy dobrych układach mogą zarobić pokaźne sumy, jak np. Kylie Jenner, która jest najlepiej zarabiającą gwiazdą na Instagramie.

To właśnie z niego najczęściej fani dowiadują się o ważnych wydarzeniach z życia gwiazd. Na platformie nie tylko pojawiają się liczne fotki ale także przemyślenia na wiele różnych tematów.

ESKA XD #013

KHLOE KARDASHIAN ZREZYGNOWAŁA Z INSTAGRAMA NA... JEDEN DZIEŃ

Chętna do tego jest Khloe Kardashian, która publikuje nie tylko urocze zdjęcia córki True ale także zasypuje obserwatorów licznymi przemyśleniami o życiu lub innych kwestiach z nim związanych. Jednak nawet najbardziej aktywne na Insta celebrytki mają czasem dość. Khloe we wtorek poinformowała fanów, że robi przerwę od mediów społecznościowych, ponieważ musi się skupić na sobie i swojej rodzinie. Ta wiadomość zmroziła najwierniejszych fanów, jednak szybko odetchnęli z ulgą, bo Khloe wróciła już… na drugi dzień!

Kiedy ktoś się zbliża, trochę za blisko.

– podpisała fotkę.

Niedługo wrócę. Robię sobie małą przerwę w mediach społecznościowych. Wpadaj tutaj od czasu do czasu, ale teraz cieszę się wakacjami z moją Tutu. Wrócę wkrótce, obiecuję.

– deklarowała Kardashianka.     

Zrozpaczeni fani nie mogli uwierzyć w decyzję celebrytki, jednak szybko okazało się, że to Khloe bardziej nie może żyć bez Insta niż fani bez niej… Ponownie pojawiła się w serwisie na drugi dzień, by opublikować mega uroczą fotkę małej True.

Jak dobrze znasz Khloe Kardashian? [QUIZ]

Pytanie 1 z 7
Jak brzmi pełne imię Khloe?

Nie wiadomo więc, czy słowa o przerwie były nieprzemyślane czy Khloe dopiero teraz zniknie z Instagrama. Jednak patrząc na nowy post i dodanych kilka relacji, trudno uwierzyć w to, że celebrytka szykuje się na jakąkolwiek przerwę…

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE