Khloe Kardashian odpowiada hejterom: "Nie rusza mnie to!"

2020-10-18 22:31 kp
Khloe Kardashian
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Swoim majstrowaniem przy zdjęciach na Instagramie Khloe Kardashian naraża się na ciągłe złośliwe komentarze. Internauci od dawna zastanawiają się, dlaczego celebrytka poddaje każde kolejne swoje zdjęcie brutalnemu retuszowi, przez co nierzadko po prostu nie można jej rozpoznać. Ona sama jest jednak bardzo zadowolona z efektów pracy grafików.

Khloe Kardashian nie można odmówić tego, że przez lata kariery przeszła ogromną przemianę. Oczywiście - pomagali jej w tym specjaliści od chirurgii i kosmetologii - jednak ona sama musiała włożyć w treningi i dietę ogromny wysiłek. Tym bardziej jej fanów dziwi, że Khloe wciąż jest ze swojego wyglądu na tyle niezadowolona, że każde jej zdjęcie na Instagramie poddane jest gigantycznej obróbce.

I tak celebrytka rzadko przypomina na fotkach siebie, co jej fani z ogromną lubością wypominają jej w komentarzach. Internauci wiele razy zastanawiali się też, czy do Khloe nie trafiają ich apele, by przestała poddawać swoją twarz retuszowi. Teraz Kardashianka im odpowiedziała.

Khloe Kardashian odpowiada krytykom

Khloe Kardashian nawiązała do całej sprawy w swojej rozmowie z Elle.

Na początku na pewno mnie to wkurzało, myślałam: o co chodzi? Nigdy nie spieszyłbym się, żeby kogoś zawstydzić lub być negatywnym. Komentuję tylko miłe i pozytywne rzeczy. Na początku pozwoliłam, żeby takie rzeczy na mnie wpływały. A teraz naprawdę mnie to nie obchodzi. Może jeśli mam zły dzień. Ale zazwyczaj, powiedziałbym, że w 90% przypadków nie ma to na mnie wpływu.

- przyznała.

Słusznie?

NAJNOWSZE