Khloe Kardashian kpi z fanów? Ciąg dalszy afery z "lumpeksem" Kardashianów!

2022-01-26 21:50 mm
Khloe Kardashian
Autor: Backgrid/East News

Internauci twierdzą, że Khloe Kardashian "traktuje fanów jak idiotów". Chodzi o sklep z używanymi ciuchami Kardashianów. Fani prześwietlili dokładnie internetowy lumpeks celebrytów i punktują przykłady ciuchów, za które gwiazdy żądają znacznie więcej, niż oficjalna cena nowych produktów.

Kilka dni temu pisaliśmy na Hotplota.pl o krytyce, z jaką spotkała się rodzina Kardashianów w związku z działalnością swojego internetowego "lumpeksu". Chodzi o stronę kardashiankloset.com, na której cała rodzina celebrytów wystawia swoje ciuchy, buty, torebki i inne elementy garderoby. Jak łatwo się domyślić, znajdziemy tam przede wszystkim produkty ekskluzywnych marek, a te oczywiście trzymają wysoką cenę.

W "lumpeksie" Kardashianów znajdziemy jednak także całkiem zwykłe rzeczy, dostępne również w niedrogich sieciówkach. 

Kardashianowie kpią z fanów?

Kiedy o sklepie kardashiankloset.com zrobiło się głośno, internauci zaczęli porównywać ceny produktów oferowanych przez słynne celebrytki. Okazało się, że w niektórych przypadkach cena używanych rzeczy Kardashianów znacznie przekracza kwotę, jaką trzeba zapłacić za taki sam NOWY produkt. Oberwało się zwłaszcza Khloe Kardashian za rajstopki jej córki True.

Sonda
Czy korzystasz z lumpeksów?

Kardashianki zapewniają, że wszystkie oferowane w sprzedaży produkty były osobiście wybierane przez celebrytki i oczywiście są autentyczne. W ofercie znajdziemy m.in. ciuszki córki Khloe Kardashian, które gwiazda często zachwala na swoich kanałach w mediach społecznościowych. Khloe kilkakrotnie wrzucała do sieci linki do produktów, pisząc np. "O mój Boże, tęsknię za widokiem True w tych ciuszkach". Sprytnie, emocje zawsze podbijają sprzedaż :)

Ale zdaniem internautów Khloe za te emocje każe sobie słono dopłacać. Fani zwrócili uwagę na rajstopki po małej True. Na stronie kardashiankloset.com można je kupić za 20 dolarów, podczas gdy takie same (ale oczywiście nowe) znajdują się w ofercie popularnych sklepów za jedyne 6,99 dol. 

Spora różnica, ale jedno z podstawowych praw rynku mówi, że rzeczy są warte tyle, ile ktoś jest w stanie za nie zapłacić. A chętnych chyba nie brakuje...

WOŚP - ESKA licytacja G20
NAJNOWSZE