Khloe Kardashian jest przerażona przyszłością córki! Wydała oświadczenie

2020-06-01 12:19 AM
Khloe Kardashian z True
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Śmierć George’a Floyda poruszyła niemal cały świat. Zabójstwo ciemnoskórego mężczyzny doprowadziło do licznych, brutalnych zamieszek w USA. Na ten temat wypowiedziało się także sporo gwiazd, które nie ukrywały oburzenia. Nie tylko Justin Bieber i Miley Cyrus zwrócili uwagę na rasizm, jaki nadal panuje na świecie. Teraz głos zabrała Khloe Kardashian, która przyznała, że na myśl o przyszłości, jaka może spotkać jej córkę, jest przerażona!

Khloe Kardashian również nie pozostała obojętna na ostatnie wydarzenia w USA. Śmierć George’a Floyda uruchomiła falę zamieszek na ulicach Ameryki. Gwiazdy za pomocą mediów społecznościowych mówią co myślą na ten temat. Najbardziej przerażeni są ci, którzy mają swoje dzieci. Boją się o ich przyszłość. Na ten temat wie coś Khloe Kardashian. Celebrytka wydała oświadczenie w którym przyznaje, że boi się o los córki w przyszłości. True jest dzieckiem ze związku z czarnoskórym koszykarzem Tristanem Thompsonem. Oprócz tego, siostra Kim Kardashian zwróciła się też do fanów z prośbą o to, by wzięli czynny udział w sprawieniu, że świat stanie się lepszy i wolny od rasizmu. Swoje oświadczenie Khloe opublikowała na Instagramie, a brzmiało ono tak:

Jak wielu z was jestem zła, załamana i zdegustowana morderstwem George’a Floyda. Widzieliśmy to zbyt wiele razy. Czarnoskóre osoby były dyskryminowane, prześladowane i mordowane zbyt długo i wykazali nadludzką odporność w obliczu ciągłych przeciwności losu. Dla mnie niezrozumiałe jest to, że jest rok 2020 i ludzie stereotypami, szkodzą i prześladują ludzi, a rasizm jest stałą rzeczywistością. Serce mi pęka, gdy myślę o tym, że rodzice muszą uczyć dzieci, jak żyć. Żaden ojciec nie powinien obawiać się o bezpieczeństwo swojego syna za każdym razem, gdy wychodzi rano za drzwi. Żadna matka nie powinna żyć w strachu.

Kiedy myślę o mojej własnej córce, moich przyszłych dzieciach i wszystkich naszych dzieciach, wiem, że musimy stworzyć dla nich lepszą przyszłość. Pełną miłości, światła i współczucia a nie pełnego nienawiści, ignorancji i przysięgam, że będę nadal uczyć moją córkę by mieć miłość do ludzi bez względu na kolor skóry, orientację seksualną czy przekonania religijne. Ludzie nie rodzą się rasistami, uczy się ich przekonań, musimy zrobić wszystko, by zatrzymać ten cykl i położyć kres rasizmowi w tym kraju.

 – brzmiał fragment oświadczenia.

Dalej Kardashianka pisała też, że zdaje sobie sprawę z tego, że posiada wiele przywilejów, dlatego będzie starała się je wykorzystać. Dlatego będzie głośno wypowiadać się przeciwko dyskryminacji. Khloe zapowiedziała też, że nie pozwoli by nazwisko Floyd zostało zapomniane. Mocno zachęcała też internautów, by przyłączyli się do tej walki.

 

Zrób co możesz, aby twój głos został usłyszany i okaż współczucie. Kształć i ucz innych. Podpisz petycję, pisz i dzwoń, rozmawiaj ze znajomymi i rodziną o tym, co się dzieje, protestuj, demonstruj, płacz i krzycz!

Jak gwiazdy spędzają czas na kwarantannie? Sprawdź najnowsze plotki!

Hotplota.pl: Madonna prawie nago; Beyonce nie umie zakładać maseczki?!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE