Khloe Kardashian

i

Autor: WOOT/Backgrid/East News

Khloe Kardashian i Tristan Thompson się zaręczyli? Fani zauważyli gigantyczny pierścionek

2020-12-24 15:03

Khloe Kardashian i Tristan Thompson mają długa, wspólną historię. Po wielu wzlotach i upadkach, rozstaniach i powrotach wciąż są razem. Wspólnie wychowują córkę, True. Niedawno pojawiły się plotki, jakoby Khloe Kardashian się zaręczyła. Na jej palcu serdecznym widziano ogromny, diamentowy pierścionek. Tristan Thompson się oświadczył?

Khloe Kardashian i Tristan Thompson mają niełatwą historię. Ich związek raczej nie jest łatwy... Para rozstawała się już nie raz. Zdrady Tristana Thompsona co najmniej kilka razy wychodziły na jaw i wywoływały skandal. Nawet tuż przed narodzinami córki, True, nie potrafił dochować wierności.

A jednak Khloe Kardashian ma anielską cierpliwość i znowu dała mu szansę. Para zbliżyła się do siebie po tym, jak Tristan Thompson opiekował się Khloe Kardashian, gdy ta chorowała na Covid-19.

Ale czy Khloe Kardashian i Tristan Thompson pogodzili się na tyle, żeby się zaręczyć? Ostatnie zdjęcia Khloe Kardashian wywołały masę spekulacji.

Makijaż sylwestrowy | ESKA XD - simplybypatty #12

Khloe Kardashian i Tristan Thompson się zaręczyli?

Niedawno Khloe Kardashian wzbudziła ogromne zainteresowanie fanów. Czy celebrytka się zaręczyła? Na jednym z ostatnich zdjęć na palcu serdeznym Khloe Kardashian widziano gigantyczny, diamentowy pierścionek. Oczywiście pojawiły się spekulacje, jakoby Khloe Kardashian się zaręczyła!

Jednak wyglądana na to, że Tristan Thompson jeszcze nie zebrał się na odwagę.

Nie są zaręczeni.

Mówi wyraźnie źródło Daily Mail.

Gwiazda The Keeping Up With The Kardashians i ich dwuletnia córka True są w Massachusetts. Pomagają koszykarzowi w zadomowieniu się, przed jego pierwszym meczem w Boston Celtics.

Gdzie mieszkają gwiazdy?

Pytanie 1 z 6
Madonna mieszka w...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE