Khaby Lame oficjalnie najpopularniejszym TikTokerem Europy!

2021-09-21 12:56 mm
Khaby Lame na TikToku
Autor: Mimmo Carriero / IPA/Press Association/East News, TikTok.com / Khaby Lame

Khaby Lame jest już oficjalnie najpopularniejszym TikTokerem naszego kontynentu! 21-letni chłopak pochodzący z Senegalu podbił serwis zabawnymi filmikami, w których wyśmiewa internetowe "lajfhaki". Aż trudno uwierzyć, że jeszcze niedawno musiał zarabiać na życie jako pracownik fizyczny.

Ma dopiero 21 lat, a już zrobił zawrotną karierę w internecie. Khaby Lame ma już ponad 100 milionów fanów na TikToku, przez co stał się najpopularniejszym twórcą tego serwisu mieszkającym w Europie.

Kim jest Khaby Lame?

Khaby Lame nie jest ani aktorem, ani sportowcem, ani nawet muzykiem... Do niedawna, bo jeszcze przed wybuchem pandemii, ten pochodzący z Senegalu chłopak mieszkający we Włoszech, zatrudniał się jako pracownik fizyczny. 

Jak sam zdradza, pomysł na wrzucanie śmiesznych filmików na TikTok przyszedł mu do głowy na początku pandemii. Z powodu koronawirusa Khaby Lame stracił pracę i musiał siedzieć w domu. Z nudy zaczął nagrywać filmiki, w których wyśmiewa lifehacki. Był to strzał w dziesiątkę!

Większość filmów Khaby Lame'a kończy się charakterystycznym rozłożeniem rąk - stało się to już jego znakiem rozpoznawczym. Wideo wrzucane przez niego na TikToka są bardzo proste. Jeden z najpopularniejszych filmów pokazuje na przykład, że zamiast montować specjalne dodatkowe lusterka w aucie, wystarczy dla bezpieczeństwa otworzyć okno i przed otwarciem drzwi upewnić się, że nie nadjeżdża żadne auto. Filmik z tym "lifehackiem" ma już prawie 36 mln polubień!

Obecnie Khaby Lame jest drugim najpopularniejszym TikTokerem świata. Wyprzedza go jedynie Charli D’Amelio, która ma 124 mln fanów. 

Według nieoficjalnych wyliczeń majątek TikTokera przekroczył już milion dolarów. Sądząc po jego rosnącej popularności, to oczywiście dopiero początek jego kariery. Oczywiście Khaby Lame prowadzi już własny sklep online, w którym możecie kupić jego koszulki i inne - czasem przedziwne - gadżety.

I pomyśleć, że jeszcze półtora roku temu chłopak był na bezrobociu...

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 17.09.2021
Sonda
Którą z tych apek wolisz?
NAJNOWSZE