Kendall Jenner w końcu bezpieczna? Kolejny mężczyzna z zakazem zbliżania się!

2021-04-23 15:00 AM
Kendall Jenner
Autor: Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News

Ostatni czas nie jest łaskawy dla Kendall Jenner. Modelka była nie tylko stalkowana przez psychofanów, ale także do jej posiadłości włamał się mężczyzna, który nago pływał w jej basenie. Teraz Kendall Jenner prawdopodobnie odetchnie z ulgą. Mężczyzna otrzymał zakaz zbliżania się do modelki na kilka kolejnych lat...

Kendall Jenner w ostatnim czasie przeżyła chwile grozy. Najpierw została poinformowana, że pewien mężczyzna szuka jej po całych Stanach Zjednoczonych. Podobno miał też zaopatrzyć się w broń. Źródła podały, że planował zastrzelić modelkę! Sytuacja została opanowana, a podejrzany schwytany przez policję. Kendall bez wahania zdecydowała się złożyć wniosek o zakaz zbliżania się do niej.

To jednak nie był koniec jej kłopotów. Jakiś czas temu do posiadłości modelki wtargnął intruz, który postanowił skorzystać z jej basenu. Zanim ochrona zdążyła podjąć interwencję, ten pływał już nago w luksusowym basenie!

Psychofan Kendall Jenner z zakazem zbliżania się na kolejne lata

Teraz Kendall Jenner ma powody do radości. Już wcześniej sąd przyjął i pozytywnie rozpatrzył jej wniosek o zakaz zbliżania się do niej mężczyzny, który wcześniej wtargnął do jej domu. Shaquan King nie tylko nadal nie może zbliżyć się do modelki, ale także do Kylie Jenner oraz Kris Jenner. Oprócz tego sąd przedłużył zakaz zbliżania się na następne 5 lat!

Zakaz zbliżania się ma również Malik Bowker, który planował zamach na Jennerkę. 

ESKA XD #021 - Eurowizja, Więzień miłości, mięso z roślin, gwiazdy bez matury

To bardzo dobre informacje dla Kendall, miejmy nadzieję, że modelka odetchnie z ulgą!

NAJNOWSZE