Poznajcie? Kendall Jenner pokazała się w sukience z teledysku Seleny Gomez

2021-04-06 13:58 kp
Selena Gomez - De Una Ves
Autor: Youtube/ Selena Gomez

Fani Kendall Jenner zachwycili się ostatnio wiosenną sukienką Kendall Jenner, jaką celebrytka pokazała w swojej nowej sesji zdjęciowej na Instagramie. Jednocześnie jej stylizacja wydawała im się dziwnie znajoma... mieli rację! Kenny założyła dokładnie tę samą sukienkę, w jakiej Selena Gomez wystąpiła w teledysku do De Una Vez. Która wygląda w niej lepiej?

Gdy dwa miesiące temu Selena Gomez opublikowała w sieci teledysk do swojej nowej piosenki De Una Vez, fani natychmiast zakochali się w jej różowej, kwiatowej sukience. Okazuje się, że stylizacja spodobała się też Kendall Jenner, która dokładnie w tej samej sukience zaprezentowała się podczas tegorocznej Wielkanocy.

De Una Vez był pierwszym utworem, którym Selena Gomez zapowiedziała swoją nową, hiszpańskojęzyczną płytę. Gwiazda od lat myślała o nagraniu takiego krążka, jednak długo brakowało jej odwagi i inspiracji. W końcu już pierwszym utworem i teledyskiem udowodniła, że w latynoskich klimatach czuje się świetnie muzycznie, a poza tym - po prostu pięknie wygląda.

Kendall Jenner jak Selena Gomez

Sukienka, w której w teledysku pokazała się Selena Gomez, pochodzi z kolekcji Rodarte i kosztuje niecałe 3 tysiące dolarów. Kiecka wpadła w oko nie tylko wokalistce - teraz w tej samej sukience w domowej sesji wystąpiła Kendall Jenner.

Jennerka pozowała w Wielkanoc do zdjęć we własnym ogrodzie, a różowa, kwiatowa sukienka doskonale wpisała się w wiosenny klimat. Świąteczne zdjęcia celebrytki zachwyciły jej fanów, spośród których część natychmiast wychwyciła, że to sukienka Seleny z teledysku De Una Vez.

Mylicie, że Kenny wybrała ją specjalnie? A może to zbieg okoliczności i nie widziała wcześniej klipu?

NAJNOWSZE