Kendall Jenner przyznała się do uzależnienia! „Większość osób to dotyka”

2021-05-14 14:00 AM
Kendall Jenner
Autor: Laurent Vu/SIPA/SIPA/East News

Świat show biznesu niestety pełen jest osób, które nie stronią od używek. Do uzależnienia przyznała się właśnie modelka Kendall Jenner. Kendall podobnie jak wiele innych osób na świecie nie wyobraża sobie życia bez… Koniecznie przeczytajcie!

Rodzina Kardashian/Jenner uwielbia oznajmiać światu co dzieje się w ich życiu. Co by o nich nie mówić, trzeba przyznać, że siostry Kardashian/Jenner są mega rodzinnymi osobami. Nawzajem siebie wspierają i pomagają przetrwać w blasku fleszy. A życie na świeczniku to nie lada wyzwanie.

Show biznes niestety pełny jest osób, które nie stronią od używek. Sióstr Kardashian/Jenner na szczęście ten temat nie dotyczy. Przynajmniej nic o tym nie wiadomo. Mają jednak inne uzależnienia. O jednym z nich właśnie opowiedziała Kendall Jenner.

Modelka w jednym z wywiadów przyznała, że zmaga się z uzależnieniem od mediów społecznościowych. Kendall zaznaczyła, że oczywiście nie jest z tego dumna, jednak zdaje sobie sprawę z tego, że ta przypadłość spotyka wiele osób w obecnych czasach.

Mój związek z mediami społecznościowymi jest teraz trochę uzależniający, co mi się nie podoba i nie jestem z tego dumna.  Ale czuję też, że to coś, co większość osób to dotyka. Nie podoba mi się przede wszystkim, że czuję potrzebę posiadania mediów społecznościowych. Naprawdę nie ma przed tym ucieczki.

– mówiła w jednym z odcinków z serii Vogue's Open Minded.

No cóż, mając ponad 160 mln followersów na Insta trudno co chwilę nie zerwać w telefon…

ESKA XD #022 - LODY EKIPY, Promyk nadziei, odchudzanie po lockdownie, rekordowe mandaty
NAJNOWSZE