Kendall Jenner o Hailey Bieber: "Moja pierwsza przyjaciółka w NY". Zaskakujący live chat z Bieberami

2020-04-06 12:05 mw
Hailey Bieber i Kendall Jenner
Autor: Pap Nation / SplashNews.com/East News

Zamknięcie w kwarantannie stało się dla wielu gwiazd okazją do odświeżenia dawnych przyjaźni i wspólnego powspominania czasów na długo przed pandemią koronawirusa. W ubiegłą niedzielę Kendall Jenner zorganizowała live chat z oddalonymi o tysiące kilometrów Hailey i Justinem Bieberem. Spora część rozmowy upłynęła na wspomnieniach dni, kiedy Kendall rozpoczynała swoją karierę modelki. Okazuje się, że największym oparciem była dla niej wtedy właśnie Hailey Baldwin.

W niedzielę 5 kwietnia Kendall Jenner wzięła udział w live chacie z Justinem i Hailey Bieberami. Modelka, która na czas kwarantanny została w Los Angeles, rozmawiała przez internet z małżonkami, których pandemia koronawirusa uwięziła w Kanadzie.

Podczas sesji live chat Kendall wyjawiła kilka ciekawych drobiazgów. Dowiedzieliśmy się między innymi, że to właśnie Hailey Bieber (a właściwie Baldwin, bo sprawa dotyczy czasów sprzed jej ślubu z Justinem) była dla Jennerki pierwszą bratnią duszą na wschodnim wybrzeżu USA.

KENDALL JENNER O PRZYJAŹNI Z HAILEY BIEBER. JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

Zamknięcie w kwarantannie to dla wielu gwiazd świetna okazja do odświeżenia dawnych przyjaźni i powspominania starych czasów. Jedną z pierwszych artystek organizujących live chaty z koleżankami branży była Miley Cyrus. Teraz w jej ślady poszły także inne gwiazdy, w tym Kendall Jenner.

Podczas swojej rozmowy z oddalonymi o tysiące kilometrów Bieberami modelka sporo mówiła o przyjaźni łączącej ją z Hailey. Ta ostatnia nie pozostawała jej dłużna i przypomniała, kiedy zaczęła się jej znajomość ze starszą Jennerką.

Pierwszy raz spotkałam Kendall, kiedy miałam 16 albo 15 lat

- wspomina 23-letnia dziś żona Justina Biebera.

W tym czasie bardziej przyjaźniłaś się raczej z Kylie

- przypomniała Kendall.

Hailey Bieber musiała przyznać rację. Jej przyjaźń ze starszą Jennerką rozpoczęła się dopiero później, kiedy ta zaczęła częściej bywać w Nowym Jorku.

Okazuje się, że to właśnie mieszkająca na stałe w NY Hailey Baldwin była dla Kendall dużym wsparciem w obcym środowisku.

Zaczynałaś karierę modelki, a ja mieszkałam w Nowym Jorku...

- wspomina dawne czasy Hailey.

>> #ZOSTAŃWDOMU. My zadbamy o muzykę! Włącz teraz specjalny kanał eskaGO!

W tamtym czasie Hails była moją pierwszą przyjaciółką w Nowym Jorku. To ona jest powodem, dla którego pokochałam Nowy Jork!

- wtrąciła Kendall.

Wyświetl ten post na Instagramie.
wbu??? Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)

ZOBACZ TEŻ:

Hotplota dla Super Raport: Harry Styles uwieziony, Tekashi w domu, Cardi B z objawami
NAJNOWSZE