Kendall Jenner na randce z Bieberami i... przyjacielem. Gdzie Devin Booker?!

2021-10-25 22:02 es

Kendall Jenner mogłaby dawać pozostałym siostrom korepetycje z chronienia prywatności. O jej związkach wiemy naprawdę niewiele. Najnowszym chłopakiem celebrytki jest Devin Booker. Ale czy na pewno!? Fotografowie uchwycili Kendall Jenner na podwójnej randce z Hailey i Justinem Bieber. Jednak zamiast chłopaka towarzyszył jej przyjaciel - Travis Bennett.

Kendall Jenner najbardziej ceni sobie prywatność z całego klanu. Stało się to nawet obiektem żartu w jednym ze skeczy odcinka SNL, który poprowadziła Kim Kardashian. Kris Jenner pozywała w nim córkę za to, że hańbi nazwisko niewystarczającą ilością dram.

Choć to tylko skecz, ma w sobie sporo prawdy. Faktycznie, Kendall Jenner chroni swoje życie prywatne. Nawet nie szukajcie na jej Instagramie zdjęć z chłopakiem czy wyznań miłosnych!

Czy aby na pewno Devin Booker jest jeszcze z Kendall Jenner?

ESKA XD #034 - MUZYKA DO TRENINGU, ROLNIK SZUKA ŻONY, MATA, DROGI ŚMIERCI

Kendall Jenner na podwójnej randce z Bieberami

To, że państwo Bieber wybrali się z Kendall Jenner na mecz, nie jest niczym dziwnym. Hailey Bieber przyjaźni się z nią od dawna. I choć kilka lat temu okazało się, że Justin Bieber niespecjalnie przepada za modelką, najwyraźniej jest gotów do poświęceń w tej sprawie.

Na zdjęciach zrobionych przez fotografów widzimy, że obok Kendall Jenner siedzi nie Devin Booker, ale... Travis Taco Bennett! To wieloletni przyjaciel celebrytki, z którym spotykała się przez chwilę w 2013 roku. Czyżby zajął miejsce Bookera?!

Fanów tej pary uspokajamy. Koszykarz był na boisku, a Kendall Jenner zaprosiła przyjaciół do wspólnego kibicowania!

Kendall aktywnie kibicowała Devinowi i Phoenix Suns podczas wybuchowej gry. Po ostatnim rzucie Devin odwrócił się prosto do Kendall, a ona miała wielki uśmiech na twarzy!

Donosi źródło E! News.

NAJNOWSZE